Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem elég a vidéki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elég a vidéki nőknek az átlag kereset egy pasitól nettó 400e?

Figyelt kérdés
[link]
2023. szept. 3. 10:48
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/111 anonim ***** válasza:
15%

omg mi van itt.


És mi van velem aki csak egy normális nővel szeretne családot alapítani?


Ha van itt olyan írhatna.


29F

2023. szept. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/111 anonim ***** válasza:
17%

99

Mint mondtam, nemcsak a szakma számí, hanem a hozzáállás, a környezet, amiben dolgozol, a terveid, a tanulmányaid, hogy mennyire fejleszted magad stb. Olvasd vissza a kommentem, ha nem hiszed, tényleg ezt írtam.


Amúgy meg ha kizárólag a pénz érdekelne, azzal sem értem, mi a baj. Ha neked a nők a külseje miatt kell, akkor mi a probléna azzal, hogyha egy férfi a pénze miatt kell?

2023. szept. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/111 A kérdező kommentje:
Én is olyan vagyok 101. és látod milyen gyűlölet cunamit kaptam a nyakamba csak azért mert nem vonzódok a túlsúlyos nőkhöz.
2023. szept. 3. 17:33
 104/111 anonim ***** válasza:
28%
Továbbra sem ez a probléma, de mondjad nyugodtan. :D
2023. szept. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/111 A kérdező kommentje:

#104


Akkor mi ha nem ez?


Nem vagyok csoró de azért mérhetetlenül gazdag se.

2023. szept. 3. 17:35
 106/111 anonim ***** válasza:
19%
#102: Azt senki nem írta, hogy a nő csak a külseje miatt kell max oda képzelted, de ha alanyi jogon jár neked egy tökéletes pasi, akkor legyél már ott te is külsőre legalább. Én legalábbis ezt írtam. Nálam minimum 8/10-nek kell lenned, ha ennyire számít, hogy van-e diplomám és ha igen milyen, meg mennyit keresek, mik a terveim stb.
2023. szept. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/111 anonim ***** válasza:
24%

106

Ugyanígy nem mondta senki, hogy a pasi csak a sikeressége miatt kell, ezt csak ti képzelitek oda.


Nekem sem a legsikeresebb, sem a legjobban kinéző pasik nem kellenek, mert én sem vagyok ilyen szinten. De itt már az probléma, ha nem a legnyomorékabb lúzerrel akar lenni egy nő.

2023. szept. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/111 anonim ***** válasza:
20%

#96 Miért várod el hogy a férfi anyagilag kompenzáljon a 3 gyerek után? Nem a férfi miatt szülsz gyereket, hanem magad miatt, a gyerekek miatt!! Ha megcsal a férjed, attól még a gyermekek anyja maradsz, ezt az értéket nem veheti el tőled senki. Agyrém, hogy csak a pénz pénz pénz, illetve az én én én megy a mai világban. Régen messze alacsonyabb volt az életszínvonal és valahogy mi is megszülettünk.


Illetve ne gondold, hogy egy férfi családalapítás nélkül ne tudna messze magasabb életszínvonalat nyújtani magának, mint gyerekekkel, feleséggel vagy egy mérges ex-szel aki perelgeti. A gyerekvállalás mindkét félnek kockázat és hatalmas anyagi teher. Ha egy nő ilyen szinten bebetonozott anyagi biztonságot akar mint te, akkor nekik soha nem lesz gyerekük, legalábbis tervezett módon nem.

2023. szept. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/111 anonim ***** válasza:
28%
Persze, hogy a pénz...Szerinted a gyerekek fényevők? Lakni is kéne valahol 3 gyerekkel az már mindenképp családi ház 100+ nm. Azok még vidéken is megfizethetetlenek lassan (persze lehet, egy eldugott faluban nem, de ott meg nincs munka meg infrastruktúra sem, szóval hacsak nem ökogazdáglkodás-bloggerségből leszel miliomos eléggé esélytelen)...Tök jo, hogy magam meg a gyerek (meg a párom miatt aki szintén akarja azokat a gyerekeket, ez nem is értem miért maradt le...) miatt szüljek de el is kell őket tartani, ahhoz meg nem elég egy kereset (+ vmi nevetséges gyerektartás, ha válásra kerül a sor).
2023. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/111 anonim ***** válasza:
37%
Bocs. Én nem szülnék magamnak. Akkor szülnék, ha a férjem is szeretné! Ez itt a legnagyobb gond a férfiakkal, hogy szerintük a nők maguknak szülnek, aztán így is állnak hozzá, sz.rnak a gyerekekre (tisztelet a kivételnek, mert olyat is ismerek).
2023. szept. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!