Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan és miből lehet rájönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és miből lehet rájönni hogy a nő többet érez irántad? Hogyan lehetne finoman kideríteni a nő érzéseit?

Figyelt kérdés

Egy évre a cég áthelyezett egy másik telephelyre, ott összehaverkodtam egy nálam jóval csinosabb igazi vonzó nővel. Meglepően én nem vagyok helyes ő meg hát nagyon csinos, de ennek ellenére valahogy mintha nagyon meg lenne az összhang köztünk, nagyon sokat beszélgetünk, sokat nevetünk. Mikor bemegyek az irodába már mindig rám mosolyog, sokszor össze nézünk, amikor össze nézünk akkor mindig elmosolyodunk, elnevetjük magunkat, volt hogy megsimogatott valamiért stb.

Egyszerűen nem tudom hogy benne milyen érzés lehet felém, nem tudom honnan lehet ezt tudni, nyilván kollégák vagyunk és leszünk egy évig. Ezért nem nagyon merek utalásokat tenni és randira hívni és társai, mert utána nagyon rosszul és cikinek érezném a helyzetet..


2023. szept. 27. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg.
2023. szept. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ilyen viszonyban vagytok, nyugodtan hívd el egy kávéra. Csak lazán, ne pörögj rá, hogy úristen most randi és véged ha nem megy el, csak olyan "nem iszunk meg egy kávét?" jelleggel. Ne legyél flegma, de egy olyan fél pókerarcot próbálj felvenni (ha ennek van bármi értelme).


Ha belemegy és el is mentek, az már jó jel. Beszélgessetek sokat, stb. Ha jól megy, nyugodtan mondd, hogy megismételnéd.


Nőként nagyon bejön ha a férfi magabiztos, kimutatja, hogy tetszem neki, hogy igazán érdeklődik felőlem. Ez nagyon beindít és rögtön vonzóbbá teszi a másikat. Nem kell arrogáns s@ggfejnek lenni, nem erről van szó.


Általános igazság, hogy vonzóbbak a normálisan magabiztos és laza emberek, akik nem parázzák túl a dolgokat.


Amúgy a simi jó jel. Mert mosolyogni, nevetni stb mindenkivel lehet, de simogatni már nem fogsz mindenkit.:)

2023. szept. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%

Lehet hogy pont azért közvetlen veled mert úgy gondolja hogy egy ilyen béta csávóval nyugodtan lehet kedves mert csak van annyi önkritikája hogy ne próbálkozzon be. Te és ő mint egy pár? Hogy mi?? Mèg viccnek is rossz!

Gondolhatja ő.

A nők " jelzéseire" ne adj sosem.

2023. szept. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Ne hallgas az irigyekre.. az erintes jele az elarupta, hogy vonzodik hozzad.
2023. szept. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8%

Sajnos vannak bolond nőszemélyek, akik párkapcsolat mellett is barátkoznak férfiakkal úgy, hogy puszta "barátságból" ölelkeznek meg fogdosódnak, engedik hogy fogdossa öket a másik, hasonlók.

Szóval ezek után elhiszem ugyan hogy logikus hogy a simogatás a vonzalom jele, de a nök hajlamosak mindenféle logika nélkül működni. Nem lehetsz biztos benne hogy akar tőled valamit. Ezt udvarlással kell kideríteni!

2023. szept. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 ez megint olyan, hogy nem csak a nőkre igaz, hanem a férfiakra is. Ha nagyon kanosak pl.: akkor képesek teljesen megbolondulni. Vagy amikor egy férfi teljesen mást mond és csinál, de végeredményben még sincs semmi. Mint amikor látszik és nyilvánvaló, hogy külsőre teljesen odavan érted, vonzódik hozzád, keresi a kontaktot stb. de közben meg ha te is közeledsz, mert kölcsönös, akkor meg hátrál és úgy tesz mintha ő nem akarna (szingli). Ez csak egy példa.


De igen, nőknél is van ilyen, mindkét nem nagyon hülye tud lenni.

Ettől függetlenül szerintem érdemes megpróbálnia.

2023. szept. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyira jó lenne pedig a verbális kommunikációt használni, ha már képesek vagyunk rá. De ugye jobb gondolatot olvasni, meg belemagyarázni mindenbe azt, amit látni szeretnénk.
2023. szept. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!