Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az életkor előrehaladtával nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az életkor előrehaladtával nő vagy csökken a külső iránti elvárás vagy nincs összefüggés életkor és külső iránti igény között?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk a 20 25 éveseknek fontosabb a jó külső, aztán 30 felett már csökken ez az igény vagy egy 20 éves is lehet olyan, hogy nem számít neki a külső.
2023. okt. 1. 18:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
4%
Kulsosegek inkabb fjataloknak szamit, 30 folott mar mast nezel. Ott mar van 1 tjdatossag h hksshztavu kapcsi kell, akarjon gyereket, legyen stabil munkahelye ne legyen kicsapongo, 30 folott mar van 1 elvaras h bekell noni a gogyinak, 20 evesen még ratjd az ember h elottem az elet barkit mwgkaphatok, raerek a komolyabb elkotelezodesre, meg ha nemmjon ossze ezzel a palival majf ott lesz a kovi, felett mar nem kapcsolatokat keresel hanem eletre szolo tarsat
2023. okt. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem csökken, csak más iránti igény válik fontosabbá, de ez is általában egyénfüggő. Nyilván mindenki minden korban jól kinéző társat akar maga mellé, aki számára vonzó és esztétikus.

Szóval e téren azt hiszem nem csökken a kinézet iránti elvárás, legalábbis ha nem más szándék áll az ismerkedés hátterében (aranyásás).

Azok a dolgok amelyek felértékelődnek, általában az egzisztenciális helyzet, az elköteleződésre, családalapításra való hajalndóság.

Ez általában a nőkre jellemző, hogy 30 éves koruk körül már kezd beütni a kapuzárási pánik, hogy ha családot akar akkor már nincs sok ideje, szóval lehet, hogy már megteszi egy stabil állással, saját laksással és jó egzisztenciával rendelkező átlagos vagy akár átlag alatti (jellemzően papucs) férfi is.

2023. okt. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
41%
Mi magunk is egyre kevésbé leszünk vonzóak az idő előrehaladtával, akkor miért várnánk el mástól fullos külsőt 40 évesen? Mondjuk a kopasz sörhasas férfiak még mindig 20 éves feszes lányt gondolnak a saját ligájuknak xd De normál esetben nem így kéne lennie.
2023. okt. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
74%
Nekem 30 felett is pont Olyan fontos mint tizenhét évesen
2023. okt. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is fontos volt a férfiak külseje. 42 voltam, mikor megismertem a férjemet, ez mit sem változott.
2023. okt. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!