Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy ennyire utálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire utálom a 20 év feletti szűz (vagy már nem az de kapcsolata még nem volt) férfiakat?

Figyelt kérdés

Valószínűleg azért, mert úgy eleve rossz tapasztalatom van azzal, akinek első barátnője voltam, de tényleg egyszerűen taszítanak, és nem csak úgy, hogy én nem ismerkednék velük, hanem taszít a létezésük, ha megtudom valakiről, akkor rossz érzéseim vannak.


Volt 20 éves szűz barátom, aki amikor mondtam neki, hogy rosszul esett valami, mindig azzal védekezett, hogy én vagyok az első barátnője és nem tudja hogy kell viselkedni. Volt tini szűz barátom is, szerintem ezzel úgy önmagában nincs baj, de ő se tudta jól menedzselni a kapcsolatot hiába lettem volna partner benne és az összes barátnőm azt mondta, hogy nem érett még egy kapcsolatra. Aztán volt egy 22 éves szűz srác, hát mondjuk azt, hogy jártunk, de nem tartott sokáig, mert én már lefeküdtem volna vele, de ő az anyja miatt nem akart, mert belé nevelte, hogy azt csak házasság után szabad és ki is dobott mert az anyja szerint erkölcstelen vagyok mert szexeltem volna meg már amúgy sem voltam szűz. Aztán volt egy srác, akinek nem volt még soha kapcsolata 24 évesen, na vele két randim volt és a másodikon úgy viselkedett, mint egy kanos 16 éves, aki életében először csókolózik (nagyon szar volt), meg erőszakoskodott, nagyon meg akart volna dugni, meg el sem engedett, neki az egész napos program lett volna, hogy smárolunk, alig bírtam kiszabadulni, levegőt alig kaptam, mozdulni nem tudtam. A többi kapcsolatom vagy ismerkedésem jó volt amúgy, nekik volt már tapasztalatuk.


De egyszerűen tényleg taszítanak, meg nem is értem, hogy nem tudnak gimiben vagy egyetem elején összeszedni valakit, pedig nem csúnyák. Aztán tesztelik az első barátnőjükön a dolgokat 25 évesen, a lány már tapasztalt és meg akarna állapodni, a srác meg még csak felfedezi, hogy milyen egy kapcsolat, mi az a szex, nem az, hogy egyből bevágom és a nő elélvez a szo.pástól, aztán rájön 2 év múlva, hogy fel tudna szedni mást is és megy kiélni magát. Ez nem saját tapasztalat de másoké igen.


2023. okt. 4. 12:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/123 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem tegyél egy körsétát a böribe, ott mindenkinek volt fejenként 10-20 nője, lenne kedvedre való gyilkos vagy rabló közöttük.
2023. okt. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/123 anonim ***** válasza:
84%
Nem, nem normális, hogy így érzel. Hogy tapasztalt partnerre vágysz, azzal semmi gond, de emiatt másokat utálni, hát nem túl egészséges. Ha megtudod valakiről akivel randizol, hogy tapasztalatlan, akkor egyszerűen zárd le az ismerkedést.
2023. okt. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/123 anonim ***** válasza:
95%
Fura, hogy ilyen pasikkal veszed körül magad. Főleg ha ez már szokássá vált.
2023. okt. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/123 anonim ***** válasza:
48%

Tehát azért, mert te kifogtál egy elmeroggyant valláskárosultat, egy éretlen kistinit, meg két erőszakos lúzert, ez alapján már képes vagy messzemenő véleményt alkotni sokmillió emberről, sőt, a legaljasabb diktátorokat megszégyenítő gyűlöletet táplálsz irántuk, csak azért, mert te képtelen vagy jól választani?

Nem, nem normális, és az sem, hogy nem veszed észre, hogy talán nem "mindenki mással" van a baj.

2023. okt. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/123 anonim ***** válasza:
36%

Minket hasonló okokból taszítanak a prűd szűzkislányok. Éretlenek, sok nyűg van velük.


28F

2023. okt. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/123 anonim ***** válasza:
86%
4. Lényegében csak ezeket "fogta ki". Vajon mi fogta meg eddig bennük? Lehet ám szelektálni az elején, csakszólok, kérdező...
2023. okt. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/123 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem fura. Ha mondjuk elém mindig vörös hajú nők furakodnának be a sorba, biztos lenne egy rossz íz a számban, ha csak úgy vörös hajat látnék.
2023. okt. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/123 anonim ***** válasza:
71%

6.


Valószínűleg ők voltak azok, akik próbálkoztak nála, ha a kérdező a klasszikus "a kezdeményezés csak a férfi részéről történhet" világban él. Tehát eleve bukásra voltak ezek ítélve.

2023. okt. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/123 anonim ***** válasza:
95%
Te szedtél össze olyan fiúkat kérdező! A nem szűz fiú ugyanúgy lapátra tehet! Az érzelmeken és a mentalitáson múlik minden a te részedről is. Amúgy nem, egyáltalán nem normális ahogyan érzel, szerintem rájuk vetíted ki, hogy rosszul választasz párt magadnak! Önismeret és emberismeret rád férne.
2023. okt. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/123 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem valamelyest traumatizálódtál az élmények kapcsán, ezért normális, hogy nem szereted őket.
2023. okt. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!