Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A feminizmus következtében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feminizmus következtében lettek úgy átkondicálva a nők, hogy közülük még a rútaknak is csak az álom pasik legyenek jók?

Figyelt kérdés
2023. okt. 13. 12:21
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
79%
#10 de próbálkozhatsz
2023. okt. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
0%

11.


És te majd fizeted is neki ennek a költségeit, nyilván.

2023. okt. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
77%
Azt kéne végre megválaszolni, hogy nőként miért kellene, hogy komolyabban érdekeljen olyan pasik nyűgje, akiket selejtnek látok. Mihez kezdjek velük?
2023. okt. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
89%
Mi a bánatos ….ért kéne nekem vagy bárki másnak fizetnie a költségeket?! Neki van rá szüksége, hát fizesse ő! Vagy talán akkor én is meg a többi válaszoló is benyújthatja nektek a számlát az ezzel összefüggésben felmerült költségei miatt?
2023. okt. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
0%

14.


Így könnyű hangoskodni, de bele sem gondolsz, hogy ez mennyibe kerül és milyen nehezen is elérhető, ha mondjuk vidéken élsz.

2023. okt. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
0%

11. Persze lehet próbálkozni, csak hova jutsz, mit érsz vele? Boldog életed lessz? Nem! Vért fogsz izzadni, azért ami másnak csak úgy megadatik. Ez olyan tőrés amit kevesen viselnek el. Persze lehet alkoholistának lenni csendben. Meg őngyinek lenni, szintén csendben. Csak egy olyan világban ahol mindenki áldozati kreditekben utazik, nehogymár be keljen fogni, csak mert férfi vagyok.


(Nem nekem írtad, de iszonyat nem értitek ezt az egészet még mindig)

2023. okt. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
89%

Csak arra nem kapunk választ soha, hogy miért kellene, hogy érdekeljen az, hogy nektek mi mennyibe kerül és hogyan szenvedtek. Végeredményben mindig oda lyukadunk ki úgyis, hogy az lenne a megoldás, ha puszta felebaráti szeretetből lefeküdnénk ilyen pasikkal, vagy "esélyt adnánk" nekik.

Hiába jönnek egyesek, hogy neeem, nekik az empátia is elég lenne. Nem, nem elég. Tegyük fel, hogy empatikus vagyok, még egy őszinte könnycseppet is hullajtok értetek, és elkezdek könyörögni, hogy ne legyetek öngyilkosak és alkoholisták, mert én sajnállak, és engem érdekel. Megoldódna ettől a bajotok? Kellenétek bárkinek is?

Nem.

Szóval a megoldás szerintetek úgyis az, hogy a nők változtassanak, értsenek meg, és nagy megértésből következzen az, hogy összejönnek veletek. Mert az, hogy ti változzatok és ti akarjatok megfelelni az nehéz, szomorú és drága.

2023. okt. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
15%

17. Nekem miért kell hogy érdekeljen, ha valaki nő, meleg, transznemű, akármi annak mi a baja?

[link]

Pedig az le van tolva szépen mindenki torkán!

2023. okt. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
86%

Nem kell, hogy érdekeljen, de miért bántanál valakit, aki nem befolyásol semmiben, csak bajod van azzal, hogy létezik?


És már leástunk egy kicsit mélyebbre, mert én nem tudom, hogy nézel ki, de ha te lenézel másokat, akkor igen, selejt vagy.


És Ednek mondom, ezen ingyen lehet változtatni.

2023. okt. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 Kitana. ***** válasza:
88%

Sajnos épphogy még mindig baromi igénytelen a nők nagy része, olyan kapcsolatokról hallok, amikben én egy napig sem lennék szívesen. Többnyire a férfi fél ezekben a kapcsolatokban nem éppen egy tipikus jóképű, pénzes csávó, a lányok sem modellek, de csak külsőre azért jóval a srácok felett vannak, szóval akár meg is tehetnék, hogy feljebb teszik a lécet, ehelyett szenvednek valami szarban, ahol tiszteletlen velük a csóró, nyomi párjuk, lusta, nem beszélgetnek, nincs szex, alaptalan féltékenykedés, stb. A lányok meg tök aranyosak, lelkisek, kedvesek.

Ha lenne ilyen képességem, én szívesen kondicionálnám bárki agyát arra, hogy többet ér ennél.

2023. okt. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!