Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A feminizmus következtében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feminizmus következtében lettek úgy átkondicálva a nők, hogy közülük még a rútaknak is csak az álom pasik legyenek jók?

Figyelt kérdés
2023. okt. 13. 12:21
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
64%

15 Te miről beszélsz?! Az életben SEMMI nincsen ingyen. Nem, nekem sem, neked sem és a többi embernek sem.

Én pl tanultam épp eleget ahhoz, hogy ne okozzon problémát finanszírozni azon a dolgaimat, amikre az alap dolgokon felül igényt tartok. Mire fel fizetnék bárkinek is bármit, főleg az ilyen neten nyavalygó, mindig másra mutogató és másokat hibáztató embereknek?? Miért kéne érdekeljen, hogy nektek mi mennyibe kerül? Keressétek meg rá a pénzt, más is így szokta.

2023. okt. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%

21.


Úgy könnyű, ha szüleid befizettek egy egyetemre, meg volt pénz márkás cuccokra, elit orvosokra, akármilyen hülye hobbit találtál magadnak, azt a szülők kiperkálták...

2023. okt. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
85%

"17. Nekem miért kell hogy érdekeljen, ha valaki nő, meleg, transznemű, akármi annak mi a baja?"


Hogy jön ez ide?


Neked amúgy semmit nem kell kezdened meleg, transznemű emberrel.

A legtöbbnek annyi az elvárása a társadalom felé, hogy ne bullying-olják és esetleg vegyék tudomásul, hogy az új nevén szeretné, hogy szólítsák.


A szerencsétlen fajtádnak pedig kifejtettem, hogy egyáltalán nem elég az empátia. Ti azt akarjátok, hogy a nők márpedig álljanak le veletek, vagy pedig fizessük ki az új ruhatáratokat/plasztikai sebészt/konditermet, vagy akármit nektek.

2023. okt. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%
Van benne igazság...
2023. okt. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%
20. “ nincs szex” Dehát nektek az a jó!
2023. okt. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
85%
De miért baj az állandóan, hogy a rút nőknek mi kell ha nektek meg úgysem kellenek ezek a rút nők? Miért agyaltok mindig a rút nők igényein??? Érthetetlen.
2023. okt. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%

26.


És te ezt a választ pl. minek írtad, mivel a kérdező valószínűleg el sem olvassa majd? Ennek sincs értelme.

2023. okt. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
77%
Miért írtad ki a debil incelkérdést, kérdező, amikor úgysem lesz soha párkapcsolatod, mert nem érdemled meg? Szereted magad gyötörni?🤔
2023. okt. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
81%

22 Annyira szánalmas, amikor egyrészt nulla infoval akarsz okoskodni másrészt mindig, mindenre van valami béna kifogásod.

Képzeld el nem a szüleim fizették az egyetemi tanulmányaimat, de gondolom diákhitelről vagy önköltséges képzésről még sosem hallottál.

Amiatt meg, hogy a szüleim megfontoltan és stabil anyagi körülmények közé vállaltak gyereket és nem okozott nekik problémát, hogy míg ők feleltek értem fizessék pl a hobbimat, nehogy már rosszul kelljen már éreznem magam!

Nem képzeld, rohadtul nem volt könnyű, bazi sok energiám és munkám van abban, hogy ma ott tartok, ahol és hogy nem a neten kell nyavalyognom vadidegeneket vegzálva, hogy ugyan finanszírozzák már az én problémáimat. Nem mintha bármi közöd lenne ahhoz, hogy én miből, hogyan és mit fizetek.

Talán ahelyett h itt nyígsz, álljál neki tanulni, képezni magad h jobban fizető munkát szerezz, ha meg lusta vagy hozzá, akkor ne azokat bszogasd, akik nem voltak azok és old meg az életed, ahogy akarod és ahogy teszi azt minden más, normális ember.

2023. okt. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

#28



Szerintetek feministák szerint már minden pasi incel aki megpróbál az elszállt a női mögé látni.

2023. okt. 13. 15:22
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!