Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz lehet az hogy a társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet az hogy a társkereső oldalakon a férfiak kb. 80%a csak szexet akar?

Figyelt kérdés
Van egy statisztikus barátnőm aki kíváncsiságból felment ilyen oldalra és felmérte teszt ismerkedés során hogy kb. hányan akarnak csak szexet, nyilván olyanokat is belevett, akik először komoly kapcsolatot akartak aztán végül arra ment ki a játék. Két hónapot evvel szórakozott 3 társkereső oldal felmérései során
2023. okt. 21. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha ezt mérte és nem hazudik akkor ez van.
2023. okt. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Maradjunk annyiban, hogy a barátnőd által kitöltött profil 80%-ban ilyen férfiakat vonzott.
2023. okt. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Mi mást akarnának?! Nyújtani semmit nem tudnak de dugni meg akarnak minimális befektetéssel.
2023. okt. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
A társkereső oldalokon lévő férfiak 35 %-a statisztikát készít arról, hogy hány nő menne bele szexbe.
2023. okt. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Igen, igaz. 8 éve ezért is szálltam ki a játékból. Csak a lyuk érdekelte őket, amibe megmártózhatnak.És az is csak akkor, amikor kizárólag ők akarják. Kivétel nem nagyon akadt.
2023. okt. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom 5 év alatt 90%.
2023. okt. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Mi mást akarnának? Érzelmileg nem fognak kötődni vadidegenekhez. A való életben való spontán ismerkedés pont emiatt más.
2023. okt. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen. Es nem jó %ot írtál. 99% akar csak dugni, és kb 80%uk nős/elvált és gyerekes
2023. okt. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jól lenézitek és általánosítjátok a társkereső oldalon fentlévő férfiakat. Akkor most én is általánosítani fogok! A nők 99,9%-a a felső top 10-20%-os pasikhoz vonzódik csak, ez alatti pasikkal szóba sem állnak a mérhetetlen felszínességük és hatalmas elvárásaiknak köszönhetően!

Na most normális választ írok! Ahogyan a pasiknál a nőknél is sok felszínes ember van akik ki sem látnak a hatalmas elvárásaik alól. Ameddig a legtöbb nő szerint a pasik csak a lyukra hajtanak addig a legtöbb pasi szerint a nők csak magas egzisztenciával rendelkező pasikkal állnak szóba. Higgyétek el nekem az 5-10% pasiban és nőben is normális csak a magas %-oknak köszönhetően általánosítunk. Én is használom ezeket a társkereső oldalakat a mai napig és én nem a 90 vagy 99%-os lyuk keresős pasikhoz tartozok hanem azokhoz akik tényleg normális kapcsolatot és nőt keresnének maguknak.

2023. okt. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!