Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-40 közötti nőnèl inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 közötti nőnèl inkább előny az ismerkedèsnèl ha nincs gyereke vagy hàtràny?

Figyelt kérdés
Indoklás is jöhet :)
2023. okt. 23. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Előny, mert én is gyeerektelen vagyok és nem is igazán szeretnék.
2023. okt. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Hátrány nem igazán lehet ha nincs gyerek. Hallottál már az életedben olyat hogy "ennek még gyereke sincs, kinek kell már?"?
2023. okt. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 Igen sajnos olyan is volt már aki emiatt utasított el….
2023. okt. 23. 10:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Előny. Nevelje az aki megcsinálta...
2023. okt. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Nem hinném hogy őszinte volt kérdező. Sokszor a valódi okot rejtegetik az emberek amiért elutasítanak vakakit

Szerintem egészen más miatt utasított el

A gyerek hiánya nem lehet hátrány, egyszerűen nem létező preferencia hogy legyen

2023. okt. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam előny.


Az indoklás:


- Bár már az utolsó pillanatokban vagyok, ha mégis megházasodnék, szeretnék gyereket, és szeretném, ha az a közös gyermekünk lenne.

- A közös gyerek kapocs is a házastársak között.

- Ezen kívül, akinek 30-40 között már van gyereke, az előfordulhat, hogy már nem akar másikat, tehát nem akarná, hogy nekem is szüljön.

- A gyereknevelésben problémát jelenthet, ha nem én vagyok a vér szerinti apja. Ha rá kell parancsolni, kamaszkorában könnyen a fejemhez vághatja, hogy "Te nem vagy az apám!". Ez elég rosszul esne, és nincs rá szükségem.

- Nem ismerném a hozott gyermek egyéniségi örökségét, ami a nevelésnél azért nem hátrány.

- A vér szerinti apját időnként fogadni kell, találkozgatni egy számomra idegen emberrel. Természetesen lehet jó ember, és teljesen problémamentes a dolog, de ez azért érthetően nem a legjobb elfoglaltsága egy férfinak.


Főbb vonalakban ezek jutottak eszembe.

2023. nov. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!