Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kétségbeesett döntés egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségbeesett döntés egy kétségbe esett férfitól, mit éreztek?

Figyelt kérdés

27 éves srác vagyok és teljesen össze omlottam. 😢 Nem találom a párom, és érzem, hogy az időm fogy hisz lassan 30 vagyok és még mindig szűz, de ami fontosabb, hogy még mindig egyedül.


Tudom, hogy sokatok utálni, megvetni fog amit mondok, de... Ez az oldal arra való, hogy elmondjuk azt amit személyesen nem mernénk. Kérlek ezúttal ezt a kérdést vegyétek komolyan. Kérlek szépen.

Nem kell egyetérteni ha nem értesz egyet, csak kérlek ne légy alpári, ne küldj a föld alád, és hasonlók, inkább próbálj meg segíteni nekem.

Tudom, hogy ez az oldal már csak egy mém leltár lett, de szeretnék hinni abban hogy még mindig vannak értelmes emberek itt.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.



Sok-sok éves sikertelenségeim, kudarcaim hatására úgy érzem lelkileg összeomlottam.

Olyan döntéseket hozok amik érzem, hogy nem önszántamból, hanem kényszerből teszek.


Elkeseredésemben... Azt hiszem elkezdett az agyam a 15-16 évesekre orientálódni. Úgy érzem elkezdtek tetszeni a lányok mosolyai, azyhogy tisztelettel néznek fel rám, és valahogy a lelkük tisztasága, ártatlansága kezdett el imponáló lenni számomra. Valahogy elkezdtem kikezdeni egy 15 éves lánnyal akivel semmilyen szexuális dolgot nem tettem, esküszöm, de imponálok neki, hogy belém szeressen. Igen, gondoljátok azt, hogy azért mert könnyebb Őket megkapni. Nem vagy elég tökös egy felnőtt nőhöz.

Tudjátok mit?

Igazatok van. Nem tudom mit rontottam el az életben, mit hibáztam, miért nem megy nekem de úgy érzem ha egyhamar nem lelek párra, én tényleg meghalok. Nem a szex miatt mert az most tényleg pont nem érdekel, de KÉREM.... Legyen valaki aki úgy szeret engem ahogy én szeretném Őt. Kérem. 😢


Soha életemben nem voltam pedofil, soha nem izgultam egyetlen kislányra sem, msi napig nem érdekelnek a 15 alattiak. Soha nem töltöttem le tiltott tartalmat és még csak rá sem gondoltam.

Mai napig annyira boldog lennék ha lenne egy érett felnőtt nő aki szeretne engem... De nincs, és valahogy összeomlásomban a kis tiniket kezdtem el észre venni abból is jelenleg csak eggyet.


Kérlek mondjátok el őszintén... A történetem iránt mit éreztek?



2023. nov. 2. 19:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha te már ezt eldöntötted akkor most mit vársz tőlünk?Megerősítést vagy mit?
2023. nov. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
🤮🤮🤮
2023. nov. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Majd az apja valamelyiknek jól összever, vagy rendőrségre hurcoltat. Amit csinálsz az erkölcstelen, gusztustalan.

Az a tini lánynak még nincs kiforrott személyisége, végtelenül naiv és ostoba. Te meg kihasználnád kapcsolatra/szexre. Egy kukkot nem szólnék ha 18-20 éves lányról lenne szó. A 15 éves még kislány, gyerek! Igen pedofil vagy. Hiába nem tiltja a törvény, hogy ne szexeljen 15 éves akkor is erkölcsileg nézve nem felnőtt emberről van szó!


Ahelyett hogy tinikre buzgulsz inkább pszichológushoz mehetnél (ha nem jó ő akkor újabbhoz). Magadat kellene helyre kalapálni külsőt-belsőt illetően, hogy veled egykorú, vagy hasonló korú nő figyelembe vegyen.


15 éves lány úgyse állna meg melletted örökké! Úgyhogy hiába próbálkozol.

2023. nov. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Amit te keresel egy tini lány nem tudja megadni, mivel nagyon éretlen, és 100 ból 1 kapcsolat ami felnőtt korig szól ebben a korban.

A tapasztalt férfiabbak is maximum egy alkalmasra szoktak velük lenni, és azt is azért mert a buli helyen 18-nak néztek ki és 18-nak hazudták magukat.


De röviden te szeretetre hosszútávú kapcsolatra vágysz, ezt egy tinilány sose fogja tudni megadni.

A lehetőséged hogy elkezdesz javítani magadon ahogy javasolták

2023. nov. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nagyon jót fog tenni a kis lelkednek, mikor ez a kis tinilány rádun, és kiteszi a szűröd. Aztán nézheted, hogy egy vele egykorú fiúval kézenfogva sétálnak, amit neked sose lehetett.

Aztán jön majd a következő meg a következő éppen legális korosztály. Csak közben te öregszel. Egyre nagyobb lesz a korkülönbség, egyre elfogadhatatlanabb a társadalomnak, egyre nehezebb lesz ismerkedni.

Ha felvállalt kapcsolatban lesztek, akkor azt egy életre elintézted, hogy felnőtt nő partnerként tekintsen rád. Lesz egy újabb remek kifogásod, hogy miért olyan fiatalok érdekelnek, akinek az apja lehetnél.

2023. nov. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Fúj. Indokolhatod bárhogy, egy 15 évesre nyomulni akkor is erkölcstelen, és extrém káros a kislányra. Ezt úgy mondom, hogy voltam a kislány hasonló helyzetben...

Segítséget vársz? Menj el egy prostihoz meg egy pszichológushoz. A gyerekeket pedig hagyd békén.

2023. nov. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Ez egy rossz irány. Tényleg menj el terápiába vagy kezdj magaddal valamit, hogy normális kapcsolatod lehessen!
2023. nov. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Nekem férfiként nincs bajom a férfi incelekkel de a kérdésedet olvasva már olyan érzések indultak el bennem hogyha itt lennél előttem akkor úgy agyonvernélek hogy a kórházban se tudnának rajtad segíteni!


Hogy lehet valaki ennyire szánalmas hogy eljut ebbe a felnőtt állapotba , szűzen tele frusztrációval. És ahelyett hogy orvosi segítséget kérne, vagy rájönne mi magával a baja és változtatna rajta!!! Inkább 15 éves kislányt kezd zaklatni lassan középkori férfiként. 😡😡

2023. nov. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

“elkezdett az agyam a 15-16 évesekre orientálódni. ”


Sürgősen verd ki a fejedből!

Maradj szépen a korosztályodnál. A gyerekeket hagyd békén.

2023. nov. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Arra már nagyon helyesen rájöttél, hogy ez kóros, úgyhogy kezdj is el azonnal tenni ellene, mielött végképp bekattansz. A 15-16 éves az gyerek, kamasz, és abszolut nem normális, hogy akár érzelmileg, akár testileg vágyódsz rájuk felnött férfiként, ez is betegség, hebefíliának hívják, egy kalap alatt kezelik a pedofíliával, mert ugyanúgy az éretlen gyerekekre gerjedsz, akik még sem testileg, sem mentálisan nem fejlödtek ki. Menj terápiára, meg prostihoz, ez a helyes lépés, a gyerekeket meg hagyd békén.
2023. nov. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!