Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten tényleg nehezebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten tényleg nehezebb helyzetben vannak a nők ismerkedés terén ugyanis az incelek által hangoztatott férfitöbblet Budapesten nem érvényesül, ugyanis már 20 év felett kialakul egy nőtöbblet?

Figyelt kérdés

Teljesen meglepett ez a KSH által közölt adat, igaz hogy régebbi de nem gondolnám hogy van változás ha erre még ráadjuk azt hogy a homoszexualítás most jobban elterjedt a férfiak körében, ott igen csak jobb helyzetben lesznek a férfiak..

[link]


2023. nov. 4. 10:25
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
94%
Budapesti nő vagyok, soha nem okozott problémát az ismerkedés. Menj le este valami szórakozóhelyre, rengeteg pasi van. Igaz, sok a külföldi közöttük. De nekem ez soha nem volt probléma.
2023. nov. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
10. Az hogy társkeresőn mi van az egy nagyon releváns hiteles statisztikai adat... Gratulálok attól még simán lehet hogy több nő van a fiatal korosztályban.. csak ki kell menni az utcára
2023. nov. 4. 11:06
 13/35 A kérdező kommentje:
A társkeresők egyáltalán nem relevánsak, de most megnéztem a párom.hu oldalát és rákerestem a nőkre Budapesten és a környezetében és 113 oldalon keresztül vannak nők. Férfiak meg 167 oldalon egyáltalán nem olyan többlett ez...
2023. nov. 4. 11:11
 14/35 anonim ***** válasza:
96%

Az a férfi meg nőtöbbletezés annyira ostoba, hogy a falra lehet mászni tőle.


Ez kizárólag akkor okozna problémát, ha egy roppant konzervatív társadalomban élnénk, ahol mindneki 16 évesen összeházasodik a párjával, akibel aztán élete végéin együtt marad. De könyörgöm, a párok ötpercenként cserélődnek... Mindnekinek és bárkinek lehetősége van párkapcsolatot teremteni.

2023. nov. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
22%

Én 2 éve végeztem Budapest 15 forgalmas pontján egy kis saját kutatást a nemek arányáról. Úgy hogy 3 órát álltam egy ponton és számoltam hány fiatal nő és hány fiatal férfi megy el.

És mindenhol kb. 1,4x annyi férfi volt. Ha ezt Budapest teljes lakosságára kivetítjük akkor bizony kijön a matek, az százezres nagyságrendű férfitöbblet, nőhiány a fiatal korosztályban.

Ezért van ennyivel több férfi társkeresőkön is.

2023. nov. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Negatív.


Ahogy írták a férfitöbblet kb 60 körül jön.


Rengeteg az özvegyasszony.


Csak ha 2 utcát nézek kb 10 özvegy nő és kB 1 férfi

2023. nov. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

15

Hűha, nagyon reprezentatív tanulmány.

2023. nov. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
6%

Elég reprezentatív. Nem 5 percet hanem 3 órát álltam mindenhol. És 15 különböző helyen, különböző napszakokban végeztem a felmérést.

Ez már statisztikailag relevánsnak számít, egyetemi közgazdasági alapelvek szerint is. Akár szakdolgozatban is felhasználhatnám, és elfogadnák.

2023. nov. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
15. Szerintem ezek után elmehetsz a kshba statisztikusnak
2023. nov. 4. 11:55
 20/35 anonim ***** válasza:
6%
A KSH-hoz pont nem megyek, mert ott pont arra kérnének hogy hamisítsam meg a statisztikát és azt hozzam nyilvánosságra. Ezt pedig pont nem szeretném csinálni.
2023. nov. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!