Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Legcikibb randis történetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legcikibb randis történetek?

Figyelt kérdés

Ha van, kérlek ne tartsátok magatokba.

Nekem az egyik leggázabb sztori az volt, hogy nyáron találkoztam egy sráccal és egy piros trikóba voltam melltartó nélkül(nyáron sűrűn szoktam így lenni) és leöntöttem magamat pont a mellemnél, aztán eléggé atlátszódott. Nem elég, hogy a srác átlátott a pólómon, hanem fél Pest is.


2023. nov. 7. 15:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

10, hol írtam, hogy tré a csaj? Jó csaj volt, csak hát a randi nem tudott randiként működni.


és "a pasiknak ennyire mindgy" - nemtom feltűnt-e, de pont azt írtam, hogy mivel a leány nem volt még azon a szinten, hogy tudjon randizni egy pasival, ezért inkább hagytam. Annyira mindegy volt, hogy válogattam, igényeim voltak:D

De látom nem tűnt fel. Bár szerintem vagy el sem olvastad amit írtam, vagy simán el sem tudod olvasni.

2023. nov. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

11.


A 10-esnek csak az számít, hogy beleköthessen. Ha azt írtad volna, hogy emiatt dobtad vagy ilyesmi, akkor "Ezeknek semmi nem elég jó". Nem az a lényeg mit írsz, csak a kötekedés...

2023. nov. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Első és egyetlen olyan randim, ahol már az első nap lefeküdtünk. A randi az oké volt, de leginkább csupa klisé, nem is részeletezem. Az érdekesség másnap reggel jött, (mert ugye nálam töltötte az éjszakát) és akkor kért egy húszast. Kicsit meglepődtem, elöször azt hittem, hogy véletlenül egy fizetős lányt sikerült felszednem a tudtomon kívül, de végül tisztázta, hogy csak kölcsön szeretné. Nem is emlékszem már biztosan, hogy mire kellett neki, tálan albira...fene tudja. Végül megsajnáltam, azt adtam neki 5 ezret, ezután nem kerestük egymást. Ez 2009es sztori, akkoriban nagyobb szaga volt annak 20 ezernek.
2023. dec. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!