Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Önbizalomhiányos férfi párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiányos férfi párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ismertek ilyet? Lehetséges-e egyáltalán úgy hogy a nő nem kihasználja és az első adandó alkalommal megcsalja, és tényleg szereti, nem csak átveri? Mert nem egy olyanról tudok hogy önbizalomhiányos a nő, mégis van valakije. Tegnap is mondta az egyik ismerősöm hogy őt nem zavarná ha ilyen barátnője lenne. De férfiak esetében lehetséges ez egyáltalán?

2023. nov. 16. 08:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Az önbizhiányos pasik állandoan terrorizálnak bántanak vádolnak féltékenykednek és uralnak parancsolgatnak ez mellett nőznek hogy bizonygassák maguknak hogy kellenek vkinek es allandoan a párjukat kicsinyítik le(hülye vagy buta vagy semmit nem tudsz hiaba van diplomád stb ), hogy magukat többnek tudják látni
2023. nov. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én többet bántom magam mint másokat, ha valakinek valami rosszat mondok - még csak viccből is - utána azonnal megbánom és rosszul érzem magam miatta.
2023. nov. 16. 09:04
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

De te nem kapcsolatban vagy.

Amelyik kapcsiban van annak a párja szív mindenképp. Akkor is ha a depresszios fejedet kell néznie, mert ez is romboló demoiváló lehúzó amugy.

2023. nov. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem lehet az önbizalommal kezdeni valamit és aztán ismerkedni? ^^
2023. nov. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez igaz, mert anyám is mondja hogy ha rám néz rendesen el megy a kedve. De akkor olyan ember aki klinikai depresszióval küzd sosem lehet boldog párkapcsolati téren? Tudom hogy az élet nem igazságos, de ennyire?
2023. nov. 16. 09:09
 6/18 A kérdező kommentje:
4-es, mégis hogy? Semmit nem érzek ha elérem a céljaimat, nem tudom magamat dícsérni anélkül hogy ne gondoljam beképzeltnek magam. Hogy alakítasz ki a semmiből önbizalmat ha egész életedben egy csepp sem volt?
2023. nov. 16. 09:10
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Lesz.rom tabival pl.
2023. nov. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
A beképzeltség mióta egyenlő magabiztossággal?
2023. nov. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát nekem a kettő nagyon hasonlónak tűnik, de egyik sem vagyok, így nem igazán tudom pontosan melyik milyen.
2023. nov. 16. 09:24
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Onbizalomhianyos not sok ferfi elfogad. Nem is ertem ez miert tema..
2023. nov. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!