Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért nem tudják megmond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem tudják megmondani a nem vonzódás okát, amikor én férfiként megtudom?

Figyelt kérdés
Olyan sokszor lehet azt hallani, olvasni nőktől hogy aranyos volt, minden olyan jó volt, jól éreztem magam vele ,de nem volt kémia, amikor megkérdezem hogy de mi volt a probléma, akkor ezt nem lehet megmondani, egyszerűen nincs kémia... Nálam ilyen sosem volt, mindig meg tudtam mondani vagy nem volt intelligens vagy nem tudtunk beszélgetni vagy idegesítő volt stb., akivel minden jó volt avval mindig volt kémia is
2023. nov. 18. 11:12
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
84%

"Ez a nincs kémia a gyáva csajok szövege, akik félnek a következményektől."


Senki nem tartozik neked magyarázattal. Következmény? Az meg mi lenne? Senki nem köteles veled összejönni és indokolnia sem kell.

Na akkor most megmondom. AZért kerülnélek nagy ívben, mert korlátolt, komplexusos pöts vagy.

2023. nov. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
86%
Érdekes, én nőként sosem pattogtam rajta, ha egy pasinak nem kellettem. Mindig annyit vártam csak el, hogy ha nem akar következő alkalmat, mondja meg. Egy-két randi után milyen magyarázattal tartozna? Hogy tudtok ezen ennyit hisztizni? A nem az nem, oké, felfogtam, semmi jogom felkérdezni. Őszintén, nem is sokat számít, egy randi után nem tudna sok okot mondani, nem is igazán ismer. Levágom, hogy nem kellettem, és kész.
2023. nov. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 shortcel165 ***** válasza:
0%

34#


"Senki nem tartozik neked magyarázattal. Következmény? Az meg mi lenne?"


Elküldöm őket vissza annyukba.


Nem azért áldozok időt, pénzt, energiát egy nőre, hogy utána még velem szarakodjon.

2023. nov. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
92%
Ne aggódj, az ilyen magadfajta undorító, fröcsögő nőgyűlölőket én is visszaküldenélek a kedves édesanyukájukba, ha még nekik állna feljebb, amiért nem akarok tőlük semmit. Az itten gusztustalan kommentjeid az élő bizonyítékok arra miért nem kellesz a lőtéri döglött kutyának sem. Mert egy megkeseredett, komplexusos, nőgyűlölő mocsok vagy.
2023. nov. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
90%
#36: mert ha állítólag online társkeresőkön úgyis mindenki magas pasit keres (szerinted), akkor eljutsz te egyáltalán a randiig? És ha igen, mégis hogyan?
2023. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
86%
Shortcel165 az élő bizonyíték arra, hogy miért nem érdemes alacsony pasikkal kezdeni. Komplexusos idióta parasztok!
2023. nov. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem kicsit nevetséges, hogy az ilyen undorító, mocskolódó kommentek gond nélkül órákon át itt viríthatnak az oldalon, sőt mindezt rendszeresen megtehetik, mert nekik valamiért nem jár a tiltás….
2023. nov. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 shortcel165 ***** válasza:
0%

Nyomorult törpe fajtámat mindenki bántja. :(


Könnyű a kisebbet lenézni és lepontozni, most biztos jobban érzitek magatokat!

2023. nov. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
94%

Köze nincs a magasságodhoz, olvasd már vissza a gusztustalan kommentjeidet!

“nyomorult fajtámat”

Végre 1x igazat írsz. Aki gyáva féregnek meg mocskos szemeteknek hív más embereket, az valóban egy nyomorult.

2023. nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
93%

30

Esetleg ne legyetek agresszív állatok. Ez sokat fog segíteni a helyzeten. <3

2023. nov. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!