Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért nem tudják megmond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem tudják megmondani a nem vonzódás okát, amikor én férfiként megtudom?

Figyelt kérdés
Olyan sokszor lehet azt hallani, olvasni nőktől hogy aranyos volt, minden olyan jó volt, jól éreztem magam vele ,de nem volt kémia, amikor megkérdezem hogy de mi volt a probléma, akkor ezt nem lehet megmondani, egyszerűen nincs kémia... Nálam ilyen sosem volt, mindig meg tudtam mondani vagy nem volt intelligens vagy nem tudtunk beszélgetni vagy idegesítő volt stb., akivel minden jó volt avval mindig volt kémia is
2023. nov. 18. 11:12
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
89%
Én nagyon is meg tudom mondani, csak épp nem vagyok kíváncsi a reakcióra.
2023. nov. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
75%

A nincs kémia azt jelenti, hogy érzelmileg és személyiségben sem passzoltok, szóval virágnyelven lekoptató szöveg azoknak, akik semmilyen szempontból sem jönnek be.


39, n.

2023. nov. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
82%
Mert te egy egyszerű lélek vagy. Lehet valaki intelligens, lehet jó beszélgető partner idegesítő szokások nélkül, attól még nem feltétlenül fogok vonzodni hozzá. És igen, a kémia. Máshogy fogalmazva a külső és belső tulajdonságok, személyiség összessége, ahogy viszonyul az enyemhez.
2023. nov. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
79%
Érzelmi intelligencia: nem akarjuk megbántani az illetőt. Valamint képesek vagyunk felfogni, hogy ha valaki nem tetszik nekünk, az nem feltétlenül az illető hibája vagy hiányossága, egyszerűen ő nem az, akit keresünk. Felesleges vagdalkozni, hogy az illető ostoba vagy ronda stb.
2023. nov. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
83%

"ezt nem lehet megmondani, egyszerűen nincs kémia"

De ez így teljesen jó és elég. Szerinted miért nem?

Én pontosan arra gondolok ilyenkor, amit jelent: nem hat úgy a hormonháztartásomra, a neurotranszmittereimre. Pl. itt írnak ezekről:

[link]

Erre hivatkozva: nem indul be a PEA-termelődés, ami az első másfél-két év felfokozott állapotáért felel. És oké, hogy nem lehet csak arra alapozni, de igenis kell az is. Úgy nem megy, ha még annyira sem mozgat meg a másik, mint egy pohár hideg víz elfogyasztása.

Azt pedig tényleg nem lehet megmondani, hogy mitől nincs meg, miért nem indul be. Ha meg lehetne mondani, akkor könnyebben tudnánk célzottan olyat keresni is, akivel működik. Nekem rendre ezen buknak el az (online) ismerkedéseim. Helyes, okos, normális, kedves stb. férfiakat ismerek meg, de semmi...

2023. nov. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
3. Inkább fordítva szerintem egy ösztönös primitívség ha valaki csak a kémiával jön, egy érzelmes, intelligens ember meg tudja mondani hogy miért nem érez többet a másik iránt, mert ismeri az érzelmeit mert van érzelmi intelligenciája
2023. nov. 18. 11:32
 7/43 anonim ***** válasza:
87%

6

Azon a szinten, ahogy te írsz, ez elég primitív. A vonzalom sokkal több annál, mint egy kiragadott tulajdonság. Te ha nem vonzodsz hozza, és rafogod valamire.

2023. nov. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
85%
Ha leírnák, hogy "Béla, ronda vagy, tanulatlan, csúnyán eszel és helytelenül beszélsz", akkor az lenne a baj, meg "Nektek semmi sem jó, brühü". :)
2023. nov. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
89%
Csatlakozom az egyeshez. Meg tudom mondani, csak nem szeretném a öt különböző szemeteszsákban végezni, ha netán rossz férfinak mondom...
2023. nov. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagyunk egyformák. Simán lehet amit a #1 ír, hogy feleslegesen nem akarsz hisztit. De nálam is van olyan, hogy nem néz ki rosszul, normális, de nincs meg benne valami. Valami plusz, nevezhetjük kémiának, és egyszerűen nem vonz, és kész. Ezt tiszteletben kell tartani, ne hazudtold meg a másikat, csak mert másképp működik.
2023. nov. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!