Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Cukorbeteg nők! Hol szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cukorbeteg nők! Hol szerettek a legjobban ismerkedni?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy a cukorbeteg nőknek alacsony szokott lenni a libidójuk, ami nekem nagyon előnyös, mert csak heti kétszer vehetek be Viagrát.

2023. nov. 18. 15:17
A kérdező szavazást indított:
Netes társkeresőkön
Orvosi rendelőkben / kórházakban / gyógyszertárakban
Itt, gyakorikérdéseken
Utcán / boltban / buszmegállóban / munkahelyen
Kocsmában / rendezvényeken
Egyéb helyen, kommentben leírom
Foglalt vagyok, nem ismerkedem
Nincs szükségem se férfiakra, se nőkre
9 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
Én csak élőben. Viszont nekem alap a napi szex.
2023. nov. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Ugyanott ahol bárki más.
2023. nov. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Hát nem tudom, hol hallottad ezt a hülyeséget, hogy alacsony lenne a libidónk, semmi összefüggésben nincs a cukorbetegséggel. Nekem is alap a napi minimum egy szex. Meg mi az, hogy hol szoktunk ismerkedni? Ahol bárki más.
2023. nov. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

"A nők számára az újra és újra visszatérő fertőzések jelentenek gondot, hiszen a cukorbetegség érzékenyebbé teszi a szervezetet a különféle bakteriális és gombás fertőzésekkel szemben, ráadásul ezek gyógyulása is elhúzódik a cukorbetegek esetében. A hüvelyben a váladék magasabb cukortartalma szinte vonzza a gombákat és baktériumokat, amelyek ebben a környezetben könnyebben elszaporodnak. Ennek következményeként a kellemetlen hüvelyi folyás mellett jelentkező égető, viszkető érzés elrontja az intim együttlétek örömét, önfeledt pillanatait. A cukorbetegséggel járó érproblémák miatt a nőknél a hüvely nedvesedése is elégtelen lehet, akár el is maradhat, ami fájdalmas, kellemetlen élményt jelent szeretkezés közben, és ezért egy idő után a nő inkább elhárítja a férfi közeledését, és természetesen ez nem használ a férfi önérzetének és szerelmi kedvének sem. Ezen felül a renyhe vérellátás miatt károsodnak a szövetek is, például az érzékeny csikló ingerelhetősége is csökken, és ez akár orgazmusképtelenséghez is vezethet. A betegségtudat is lohasztja a kedvet A cukorbetegség tehát a szövődményein keresztül könnyedén elronthatja a szeretkezések örömét, és ezzel erős terhet rak a házastársak, partnerek kapcsolatára, de ezen felül más fronton is rombolhatja a szexuális életet. Pszichés hatásai is vannak a diabétesznek, hiszen a betegségtudat könnyen társulhat állandósult szorongással, bizonytalanságérzéssel, ami a libidó egészséges fellobbanásait könnyen elnyomhatja."


[link]

2023. nov. 18. 15:39
 5/17 anonim ***** válasza:
53%
Még hány kérdést írsz ki erről? Kétségbe vagy esve, azt látom, de attól ez még nem a világvége. Ha cukorbeteg vagy, ha nem, úgyis a külsőn áll vagy bukik a dolog.
2023. nov. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%
9# soha nem volt semmilyen hüvelyfertõzésem, meg folyásom, érproblémáim sincsenek. Ovis korom óta vagyok cukorbeteg, azóta már nyilván felnõtt, de soha nem volt szexuális problémám, rohadtul ne keverd már ide az idõskori II-es diabéteszt. Jelenleg is kapcsolatban vagyok, de egyik barátom sem tekintett betegnek, én se magam, sportolok, edzek is. Ez csak napi két szuri. Húzz már innen az impotens kérdéseiddel, keress valami vénasszonyt vagy egy frigid fapinát.
2023. nov. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#14: Hány éves vagy?
2023. nov. 18. 17:22
 8/17 anonim ***** válasza:
54%
Nem okoz ilyet, max a KEZELETLEN 2 típusú cukorbetegség. De nyilván aki tud róla, az kezeli is 🤷🏼‍♀️.
2023. nov. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%
Cukorbeteg vagyok, fogamzásgátlót is szedek, a 20as éveimben vagyok. Elég magas a libidóm. Semmennyire nem szól ez bele a társkeresésbe, jelenleg is foglalt vagyok.
2023. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
16! 1es, 2es egyre megy. Ugyanúgy kicsinálja a keringést.
2023. nov. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!