Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Cukorbeteg nők! Hol szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cukorbeteg nők! Hol szerettek a legjobban ismerkedni?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy a cukorbeteg nőknek alacsony szokott lenni a libidójuk, ami nekem nagyon előnyös, mert csak heti kétszer vehetek be Viagrát.

2023. nov. 18. 15:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
32%
Azt mondjuk végképp nem érzem viccesnek, amit itt páran csinálnak, hogy szerintük az impotencia vicces! Akkor mi a következő? Röhögjünk együtt mondjuk az amputáltakon?
2023. nov. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
12%
11# a cukorbetegség sem vicces, de aki ezen trollkodik meg retardáltkodik, legalább nézne utána, hogy mi a különbség az I. és a II. típus között. A kérdező kb kétnaponta kiír valami beteg, fetisiszta kérdést, meg nyomiskodik úgy. Egy csomó válasz ki lett moderálva, pont azért, mert gusztustalankodtak és viccet csináltak a cukorbetegségből, csak ennyit az amputált példádhoz. A kezelt, I-es típus kb annyira befolyásolja az életminőséget meg az ismerkedést, mint egy szemszín pl, semennyire.
2023. nov. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%
Alacsony libidója annak van, aki havonta akar szexelni. A heti kettő teljesen normális.
2023. nov. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%
12! Az 1-esbe sokkal gyakrabban szokás belehalni, sokkal jobban rombolja az életminőséget, az a veszélyesebb, egész életen át fennálló forma, a 2-es jóval enyhébb, jobban kezelhetőbb, kevesebb káros következménnyel. Jellemzően nem a 2es tíousban szenvedők vakulnak meg, meg várnak vesetranszplantációra.
2023. nov. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

#14: Pontosan.


"Which type of diabetes is the worst?


Type 1 diabetes is considered worse than type 2 because it is an autoimmune disease, so there isn't a cure. Also, in a 2010 report⁴ from the UK, it’s estimated that the life expectancy of people with type 2 diabetes can be reduced by up to 10 years, while type 1 can reduce life expectancy by 20 years or more.


However, both types of diabetes are manageable, and the better controlled your diabetes is, the lower the risk of reduction in your life expectancy."


[link]

2023. nov. 19. 13:23
 16/17 anonim ***** válasza:
60%
Cukorbeteg nő vagyok, az erdőben lógok általában. Emberi településektől a lehető legtávolabb. Tök örülnék, ha erre járna egy cukorbeteg nőket kedvelő pasika, mert most nincs itt senki, csak rókák meg vaddisznók, meg vadászok, de ők utálják a cukorbetegeket, és én is őket.
2023. nov. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ffi vagyok, a neten ismertem meg... ő a cuki nem én.... :D
2023. nov. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!