Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem a kollégánál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem a kollégánál?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, akivel kapcsolatban felröppent a hátam mögött, hogy tetszem-e neki, de akkor még alig ismertük egymást.

Nagyon mondogatta, hogy neki egyszerűen elv, hogy munkahelyen nem ismerkedik. Járt már pórul. Egy nagyon intelligens férfiról van egyébként szó, aki tényleg nagyon tudatosan éli az életét.


Azóta viszont egyre közelebb kerültünk egymáshoz, voltak már munkán kívüli programok is, de úgy érzem mindketten elég stabilan tartjuk a falat. Viszont én teljesen odavagyok érte. Ő is szingli, és én is. Én rajta is kezdek észrevenni jeleket, egyre többet becéz, keres mostmár messengeren is pedig nem egy nagy írogatós fajta... Meg egyszerűen látom, ahogy ránézek, az a pici mosoly, ahogy zavarba jön...

Messengeren sokszor beszivecskézi az üzeneteimet.

Nagyon tisztelettudóan beszél velem. Ha mondok apróságokat magánéletemmel kapcsolatban, engem is meglep, hogy emlékszik rá később, sőt, érdeklődik...

Többször volt már, hogy azért mert segítettem bent neki a munkában, másnap hozott nekem csokit, apróságokat, hiába mondtam, hogy csak a munkámat végeztem.

Sokszor küld úgy mémet, hogy "erről te jutottál eszembe, kisasszony".

Ha gyűlés van vagy megbeszélés, munkahelyen, és én szóba kerülök teljesen indokolatlanul kiáll mellettem védelmezően.

Ha szabira megyek az első reakciója, hogy sajnálkozik. Ha előbb hazamegyek, akkor is reflexből szomorú arcot vág.

Egyszer elszólta magát azzal is, hogy a haverjainak szokott mesélni rólam amikor összegyűlnek, és mindenkinek elmondja hogy van egy nagyon jófej kolléganője. Volt már, hogy fotót is készített rólam sutyiban, hogy megmutassa nekik.


Szerintetek van esélye, hogy idővel változik a véleménye? Elég sok rossz dolgon ment keresztül kapcsolatok terén, teljesen megértem, hogy próbál parancsolni magának és vannak elvei, de nem tudom mennyire éri meg az energiámat... mert én is sok rossz dolgon mentem keresztül. Ha így folytatjuk, előbb-utóbb ebből lehet valami?

Ezek már jó jelek lehetnek rá?


Ő 34 éves

Én 26


2023. dec. 6. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Össze kéne jonnotok.

Semmi nincs abban, hogy munkatársak.. csak nem kell feltétlen propagálni. Bár nem tilos semmi sem. Ha laza hely, simán el is lehet mondani. De persze ne azzal teljen a nap hogy csokoloztok vagy ilyesmi.:) hajrá

2023. dec. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Ne
2023. dec. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem tök mindegy, hogy tetszel-e neki, vagy még többet érez irántad ha egyszer a félelmei sokkal erősebbek.

Én elengedném őt. Nem szép dolog hülyíteni a másikat amikor tudja nagyon jól, hogy úgyse fog lépni, belemenni semmibe. Régesrég le kellett volna egymást építeni, vagy neki téged. Mert ha te észrevetted rajta hogy az esete vagy akkor neki is feltűnt.

Tovább nem "barátkoznék" vele, szórakozzon mással ha egyszer annyira "vannak" elvei (ja persze, de azért összezavar) és be van tojva.

2023. dec. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Mondjuk a 3-asnak igaza van.


Elvileg nem kezd munkahelyi lánnyal semmit, mert belőle baj, de azért flortolget veled…


Ez nem jó.

2023. dec. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
volt belőle baj*
2023. dec. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Azt se felejtsd el hogy hiába jönne veled össze hogyha egyszer nem tud megbízni a nőkben. Tönkretenne akaratlanul is. Hogyha egyszer nem kész akkor fölöslegesem vársz rá. Annyi lesz az egész vége, hogy elkap pár menetre, nem akarja majd, hogy tudják. Úgy gondolom nem éri meg magad tenni vele.
2023. dec. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Talán szexre.
2023. dec. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
A leírtak alapján nagy valószínűséggel tényleg tetszel neki. Én nem tartom ördögtől valónak a munkahelyi kapcsolatokat, ha mindenki betartja az észszerű határokat. Viszont, ha tényleg annyira tudatosan élné az életét, akkor nem így bánna veled, hanem tartaná a távolságot. A hülyítés még erős jelző erre, de nem jó irány ez a közeledés. Lehet, hogy én bedobnék neki valami csalit, hogy ráharap-e. Ha igen, akkor tisztázni lehet az elveket és akár össze is jöhettek. Ha visszavonulót fúj, akkor viszont komolyan vehetetlen a flörtölése.
2023. dec. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

Legyél rámenősebb.

Oké egyszer azt mondta, hogy kollégával nem, de a felnőtt párkapcsolatok jelentős része munkatársak között alakul ki.

Igazából ő már így is egy csomó lehetőség teremt amit te nem reagálsz le. Szerintem ez jobban visszafogja, minthogy egy helyen dolgoztok.

2023. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen mást mond,mint amit érez,ezáltal hiteltelen a fiú...

Ugyanis szemmel láthatóan tetszel neki a viselkedése alapján.Tesz is feléd olyan gesztusokat bőven,amelyek tök jó alapokat teremtenek egy ismerkedésre.

Írok egy példát:Béla még soha nem ebédelt,nem kávézott veled kettesben,nem írt üzenetet privátban.Viszont bókolt neked és néha beszélgettetek.Aztán ahogy telik-múlik az idő,egyszer csak meginvitál kettesben,hogy gyere már,meghívlak egy sütire.Te ebből milyen következtetést vonsz le?Nyilván azt,hogy jó vagy nála,csak eddig óvatosan biciklizett.

Szóval ha egy árnyalatnyival bátrabb leszel,ebből még bármi lehet.Én így látom.

2023. dec. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!