Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valakinek azért nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek azért nem volt még párkapcsolata, mert neki tetszőktől csak elutasítást kapott, akiknél lett volna esélye nem találta őket vonzónak, szimpatikusnak akkor mindenképp csak ő hibás? Egyáltalán helyes dolog hibáztatni valakit bármiért?

Figyelt kérdés
dec. 21. 14:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
15%

Egy bizonyos kor felett igen, ő a hibás.

Úgy a csikó kor végéig (18 és 23 között valahol) elnézhető, hogy nem tudja az ember felmérni, kivel illik össze, nem ismeri a jeleket, amikor tetszik valakinek, és nem profi még abban se, hogy vonzalmat keltsen másban, jó legyen az első benyomás.

Egészséges ember ezt megtanulja ezeket, senki nem úgy születik, hogy tudja.

dec. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
24%

Mert kinek a hibája lenne ha nem az övé? Túlságosan felfelé lő, úgy hogy nem üti meg azt a szintet.

Ahogy írtad, te is ugyan úgy elutasítod aki neked nem jön be, nem hozza a szintet.

Na te is pont ilyen vagy.

dec. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%
1: Ha ilyen ügyes vagy, indíthatnál egy tanfolyamot. Én 50+-osan sem tudom, hogyan kell, beiratkoznék.
dec. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%

Uh, hányszor voltam én is ebben a cipőben. Aki nekem tetszett, annak én nem vagy fordítva.

Szerintem 10-ből 9 eset így alakul mindenki életében. Csak sokszor nem derül ki a másik felé, mert ordít, hogy a másiknak nem tetszünk, így nem is erőltetjük.

Szóval ne legyél letörve, egyszer majd jön valaki, akivel kölcsönös lesz.

dec. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
4: Pedig nekem van olyan ismerősöm, hogy csak ránéz egy lányra és az már jön is. Sose volt neki máshogy.
dec. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
51%

3-as

Vannak ilyen tanfolyamok, bár azokat nem javasolnám. :D

Ha tényleg 50 felett vagy, és nem tudod, akkor inkább pszichológust javasolnék, azon belül is lehetőleg egy férfit.

dec. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
72%

Egyrészt... ez mindenkivel így van. Ha valaki próbál társat találni de nem megy, akkor az 1000%-ban azért van, mert a neki tetszőknek ő nem kell, akiknek meg tetszik, azok neki nem kellenek. Nincs más opció lényegében, a többi csak részlet:D


Másrészt meg... mindneki a mag aéletét éli, a saját dolgait kezeli. Persze hibáztatni tök fölösleges, de ki más lenne az életedért a felelős, mint te magad? Vagyis.. oké, gyerekként ez árnyaltabb, de ez a felnőtt párkapcsolatok kategória, szóval valószínűleg felnőttekről van szó. Akkor meg?


De ez amúgy jó dolog. Mármint hogy tiéd a felelősség. Ugyanis ha van egy probléma, valami ami nem megy azt csak úgy tudod orvosolni ha változtatsz valamin. Másokon meg a világon nem fogsz tudni változtatni, magadon viszont igen.

Szóval ha egy adott helyzetben te magad csak áldozat is vagy (ami ritkább mint amilyen gyakran ezt hozzák ki..) akkor is az egyetlen dolog amire hatással vagy az önmagad, így ha meg akarsz oldani valamit, akkor magaddal kell kezdj valamit.

Gondolnád, hogy ez nem fair... de ez mindenki másra is éppígy igaz, senki sincs előnyben ebből a szempontból.


Ismétlem: hibáztatni valóban nem hasznos dolog. De megkeresni azt, hogy kié a felelősség és tőle elvárni azt, hogy változtasson az teljesen valid. A helyzet csak annyi, hogy a saját életedért te vagy a felelős.

dec. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nagyon jó barátom, aki minden héten más csajjal van mondja nekem, hogy egy titka van, mindem héten kezdeményez 100-200 lánynál és abból csak lesz egy aki azt mondja, legyen.
dec. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

6: Az a tapasztalatom, hogy vagy azt mondják, hogy majd elmúlik, és túl fiatal vagyok, és fiatalon mindnekinek így van XD,

vagy nem hiszik el, hogy van ilyen probléma a világon.

10 000Ft-os óradíjért meg heti 2x éveken át nem tudok járni, még talán 2 alkalmat se tudok ilyen díjjal beválllani - pláne hogy valószínűleg az is egy sokadik ugyanolyan eredménnyel járó próbálkozás csak.

6-6 alkalmakat voltam szakinként, ha azzal semmit nem tudtam meg, akkor nem tudom, meddig kéne még dobálni a pénzt a feneketlen kútba.

Ez ugye nem egy garanciális szolgálttaás, hanem járjál, járjál, aztán vagy lesz belőle valami, vagy nem.

dec. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

9, hát 6 alkalom egy pszichológusnál mondjuk lófütty. Még az állam is 10 alkalmat biztost és az is csak a felszínes kellemetlenségekre elég.

Persze sok múlik a páciensen. Van aki képes akár évekig is úgy járni pszichológushoz, hogy nem hajlandó belemenni a mélyébe. Na, az tényleg kidobott pénz és nem a pszichológus a hibás benne.

dec. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!