Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valakinek azért nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek azért nem volt még párkapcsolata, mert neki tetszőktől csak elutasítást kapott, akiknél lett volna esélye nem találta őket vonzónak, szimpatikusnak akkor mindenképp csak ő hibás? Egyáltalán helyes dolog hibáztatni valakit bármiért?

Figyelt kérdés
dec. 21. 14:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
20, ó dehogynem, első és másodsorban magadnak kell tetsz. A humor pedig de, fejleszthető. Nyilván keretek között. De ha az érzékeink olyanok maradnának mint születéskor.. nos.. gondjaink lennének:D
dec. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nyilván ő is, ha én okosabban csináltam volna akik bejöttek akartak volna. Legalábbis az utóbbiak, sokat fejlődtem minden téren kivéve a párkeresés.

Külsőleg sokkal jobb vagyok mint 10-15 éve, és azok a pasik akik akkor visszautasítottak már nagyon gázul néznek ki, így vicces 😂

Viszont legutóbb is elszúrtam pont azért mert 0 tapasztalatom van, nem tudok flörtölni. Aki nagyon akar azt vettem észre édes mindegy mit mondok vagy csinálok egyszerűen levakarhatatlan. Aki nekem tetszik nála meg nagyon okosan kellett volna alakítanom hogy úgy jöjjön ki hogy ő akar megszerezni, de nem tudtam hogy kell, és mivel lejött neki hogy én akarom ő meg jó pasi, a kis ujját se mozdítja felém. Tudom hogy hibáztam, és hiszem hogy jó páros lettünk volna a legutóbbi pasival. Nincs nője, ezer éve, és azért nem vagyok ronda na, pedig eléggé alulértékelem magam.

dec. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

6: Jó, de ha nem is akarsz tanfolyamot szervezni, mért tartanál magadban egy ilyen értékes, unikális tudást?

Közzé kellene tenned akár Youtube-on vagy pár hosszabb cikkben!

dec. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
#7 A felelősséget csak az egyénre hárítani egy tipikus magyar szokás. Nem kéne ennyire individuálni mindent. Felelősek vagyunk egymásért, hálózati lények vagyunk és már a tudomány is ezen a ponton van. A szülők felelősek a gyerekükért, hogyha tönkreteszik azt a gyereket és felnő, akkor nem fer hibáztatni őt. Legyünk már szolidárisak egymásért és próbáljuk megérteni egymást! Sok országban nem nyomatják ennyire ezt az individualizmust, mert szolidárisabbak egymással az emberek, Észak Nyugat Európa vezető ebben és boldogabbak az emberek, a magyarok vajon miért nem boldogok úgy általában. Igenis lehet változtatni a világon, hogyha példát veszünk más országok szokásaiból, más kultúrából, és meg kell nézni a tudomány mai álláspontját ami nem individualizálja ennyire a dolgokat, hanem kimondja azt, hogy hálózati lények vagyunk és minden történés ami van az is hálózatós, tehát nem csak egyéni felelősség létezik hanem közösség felelősség is van.
dec. 23. 16:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!