Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha bekövettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha bekövettem egy lányt, akit szeretnék megismerni Instagram-on, és visszakövetett (pedig nem ismerjük egymást), akkor ezek után írhatok neki, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Facebook-on láttam ismerős ajánlásként, de nem volt sok képe, megnéztem Instagram-on, képek alapján párja nincs, gondoltam akkor 0. lépésként bekövetem.


Azt még nem tudom mit írjak neki, vagy valamelyik sztorijára fogok reagálni, vagy írok neki újévkor, vagy a munkájával kapcsolatban kérdezek lehet valamit kezdésként (kávézóban dolgozik)


Vagy ne is gondolkodjak ilyenekben, és hagyjam inkább?


dec. 27. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nezd mar meg eloszor, hany embert kovet. Eloszor van, hogy hiresseg, hivatalos oldal is visszakovet, kesobb dob. Lajkert megy.
dec. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér, max nem válaszol. Akkor viszont hagyd.
dec. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
150-et, Őt meg 500+
dec. 27. 19:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 129 embert követek és 889-en követnek, néha rám írnak, de nem szoktam válaszolni 😅

Szimpátiából vissza szoktam követni embereket, de különösebben nem érdekelnek.


Na de ez csak én vagyok, meg kicsit beképzeltnek is tűntem de nem vagyok az, csak elég zárkózott vagyok és ritkán nyitok internetes emberek felé.


Egy próbát megér, van ismerősöm aki instán jött össze a párjával.


27/N

dec. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze nem akarok kellemetlenkedni, arra is gondoltam, hogy rákérdezek, hogy ez mennyire elfogadott dolog manapság, régen ismerkedtem online formában.
dec. 27. 20:26
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy sokan csinálják azt, hogy visszakövetnek udvarisságból, majd, egy idő után törlik ezeket, hogy ne legyen kínos, hogy többet követ, mint őt követik. Aztán csak azokat tartja meg, akik tartalma tényleg érdekli.
dec. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Haver ha 150 embert követ, akkor pont egy leszel a százötvenből... s ha hozzá vesszük, hogy élőben hány emberrel találkozik akkor még rosszabbak az esélyeid.

Amúgy ne agyald túl, írj rá valamit és kész. Ha válaszol akkor talán elkezdtek kommunikálni, ha nem válaszol akkor ennyi. S rájössz, hogy az instánál a való élet nevű alkalmazás sokkal hatékonyabb az ismerkedésre :)

dec. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!