Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedésben hogyan lehet kitartani?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1 évben kizárólag csak olyan férfiakat sikerült kifognom, akik kizárólag szexre vágytak vagy lövésük nem volt hogy mit akarnak.Nekem komoly párkapcsolat a cél, ami viszont nem egyenlő azzal,hogy nincs szex addig, meg mindenképpen alakulnia kell valaminek. De meglepődök, hogy mennyi komolytalan férfi van.

Főként tinderen próbálkoztam eddig, de már kezd nagyon undorom lenni. Az internetes párkeresésnél meg jobb alternatívát nem tudok.


Ti mit tapasztaltok? Hogy tartotok ki?


26/N



jan. 1. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Érdekes, én meg férfi létemre komolyra vágynék, és mindig olyan nőkbe futok bele akik csak szexelni akarnak, és ráadásul nem csak velem.

Szóval ez már csak így megy.


Hogyan lehet kitartani? Úgy,hogy dühöngsz egy sort, aztán folytatod tovább az ismerkedést.


35/f

jan. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Én pont ezért ismerkedek csak élőben.
jan. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként ugyanígy rengeteg céltalan nőt látok. Nagyon sokat.


F, 42

jan. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is nagyon elegem van, kiégtem. Találkozásra már nem tudom rávenni magam több mint 1 hónapja, chatelgetésre is egyre kevésbé.

DE maradok. Mert muszáj. Nincs semmi lehetőségem élőben ismerkedni. Engem nem szólítanak le boltban meg hasonló hétköznapi helyeken, bár azt tapasztaltam, hogy más nőket sem, ez már nem az a világ. Ha törlöm a regisztrációm, akkor 100%, hogy nem jön össze, soha az életben nem lesz már senkim. Így csak 90+%...

Sajnálom, hogy nem tudok ennél biztatóbbat írni, csak együttérezni. Sokaknak sikerül netről is, fogalmam sincs, hogyan csinálják, de hátha egyszer neked is szerencséd lesz.

jan. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%

hogy hogy? Ha igazán akarod a kapcsolatot akkor addig mész, míg meg nem találod azt akivel neked jó.


Talán nem kellene szexelni addig míg nincs komolyabb érzelem.

jan. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Legtöbb esetben azért szerintem meg lehet érezni, hogy mi a másik fél célja, de az a legtisztább, ha az elején letisztázzatok, hogy ki milyen kapcsolatot szeretne vagy keresne.. Nem kell itt sokat várni, de szerintem pár hét mindenképpen belefér még találkozgattok és ez idő alatt esetleg kiderül, hogy van-e igazi vonzalom, szimpatikus-e a másik személye és mennyire próbál a másik téged megismerni és nem azt ecsetelni, hogy miként/hogyan dugna meg.. szóval próbálkozni tudsz, konkrét taktikát alkalmazni nemigazán.


Személyesen is ugyanúgy benne van a dologban ez.

jan. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

Én örülök ha csak 1 olyan van akit nem kell tiltanom.

De voltak többen akikkel át lehetett térni messengerre is. De ott is kiprovokálták a tiltast.


En kiregiztem most nemrég, nekem pihennem kell a sok baromtol.

Aztán majd ujra nagylevegővel.

jan. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Én mindig kitartó voltam, csak a nők nem! 3 csaló, 1 kamus, a többi meg válaszra sem méltatott, ha írtam Nekik! 1 normális volt csak, aki kedvesen közölte hogy nem jövök be Neki, nem akar velem ismerkedni.

Azóta rájöttem, hogy személyesen a kolléganőimnél több esélyem van!


36/F

jan. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

7 évet társkeresőztem. Mondjuk ez csak bruttó szám, mert volt közben kapcsolatom, vagy csak meguntam, megutáltam éppen, akkor abbahagytam egy időre :D Nettó mondjuk 4.5 év. Gondolhatod... :D Az utolsó kb egy évben meg olyan eszeveszettül toltam, hogy az már túlzás, egész nap Tinderen lógtam. Ez alatt a 7 év alatt csak netről ismertem meg a kapcsolataimat. Van jelenleg is párom, Facebook társkeresőn ismerkedtünk meg. Úgyhogy nekem bejött :) De ki kellett tartani. Sokszor szenvedtem miatta, de nekem is ez volt az egyetlen megoldás. Azért egy bizonyos kor fölött nem ismerünk meg annyi embert, akik potenciális pár jelöltek. Benne volt a covid is, amikor aztán főleg nem jártam sehova, de senki más sem. Tartottam szüneteket, kellett a lelkemnek, de aztán mindig visszaléptem.


A legjobb stratégia az, ha tudod, mit akarsz, ez legyen a nulladik lépés. Gyorsan ki kell szűrni a jelentkezőket. Ha tudod, hogy mit akarsz, akkor egy nap beszélgetésből is rájössz, hogy nem őt keresed, vagy pont, hogy nagyon szimpi. De amit a leginkább javaslok, az az azonnali találkozás. Úgyis az dönt el mindent és nem jó, ha pl írásban annyira nem jó a kommunikációban és egyből leírod, hogy na akkor tőle nem akarok semmit. Gyorsabban tudsz így kapcsolatba kerülni, simán mehet napi egy randi is :D

jan. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

Tegnap az ingerkuszobom nagyon a a hatarjait surolta, de ha nem is esik jol, hogy ti is hasonlo cipoben jartok (mert akkor ez azt is jelenti, hogy tenyleg altalanossagban ennyire rossz a helyzet) kicsit jot tett a lelkemnek.

Valahogy mindegyikotok tapasztalataval es tanacsaval egyet tudok erteni. Eselyesebb akar munkahelyen, azonnal talozni kell, eselyesebb nagyobb meritesbol 1et kifogni es az is igaz, hogy egybol nem kell lefekudni.Mondjuk utobbi nalam sose volt, amikor meg egyszer megtortent akkor a masik kezdett el emiatt jobban teperni, de nalam nem voltak erzelmek. 😅

Elengedem sztem a kinomat es undoromat, ahogy javasoljatok. Ez az app tenyleg csak ilyen idokitoltesnek lazasan hasznalva ragorcsoles nelkul er vmit.

jan. 2. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!