Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka hogy pokoli nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka hogy pokoli nehéz férfiként vonzónak lenni a lányok/nők számára főleg internetes ismerkedés során?

Figyelt kérdés

Tinderen 1-2 nő aki oda húz, azok is kövérebbek idősebbek.

Arc nélküli ismerkedés esetén a képcsere után ghostolás vagy legyünk csak barátok szöveg mert nincs kémia.


Mégis mi kell, szét sportolt test, fotóművész által lőtt fotó, illetve retusálás?

Aztán mi felvágás a vagyonnal?


Ha nagyon ritkán vkinek szimpatikus is vagyok nagyon problémás illető, az utolsó 3 példa:


1, iskolában a fiúk csúfolták a külseje miatt, kép alapján olyan csúnya hogy az utcán 10 ből 9 szembejövő szebb (borzos haj férfias rövid haj, 0 smink, 0 bőrápolás, stb)


2, egyedülálló anya, a gyereknek keresne pótapát is (gyermektelen férfiként sose kellene gyerekes nő)


3, "duci" nő, tetkó mindenhol, 3 macska vagy kutya a lakásban, tervez még egyet örökbe fogadni



dec. 9. 14:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Eléggé problémás vagy te is, látom nem veszed magad észre:D
dec. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem vagy vonzó.
dec. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem netes ismerkedésnél a kommunikáció
dec. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Miért vagyok "problémás" ?


2, valószínűleg

dec. 9. 14:35
 5/17 anonim ***** válasza:
8%

Túl nagy a választék férfiakból, ezért van az hogy a férfiaknak lejjebb kell adni, a nőknek pedig feljebb megy az ingerszintjük és az igényeik.

Üdv a férfitöbblet Európai központjában!

(spoiler: Nyugaton nem ez van, én ott élek másfél éve)

dec. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
mert 100 embernek/elvárásnak megfelelni sokkal nehezebb mint 1 embernek/elvárásnak.
dec. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Hány éves vagy? 30 felett már az furcsa és problémás, akinek nincs gyereke;)


A ducik sem indulnak kevesebbel, csak nálad.


Gondolom nem vagy vonzó, és hiába gyúrod ki magad, csak egy nem vonzó kigyúrt férfi leszel. A nők a vonzó pasikra buknak, csak minimális részüket érdekli a sportos test, annyit várnak csak, hogy nagyobb legyen náluk a pasi.


Öltözz előnyösen, szemöldököd tedd rendbe, fogaid, alakod tedd rendbe, legyen jó ízlésed arcszőrzet terén is. Én most intettem búcsút egy 37 éves férfinek, aki tiniszinten volt leragadva, és nem tudta hogyan kezdjen egy online beszélgetést, ő is csak beérte volna velem(gyerek miatt), nekem picit szimpi volt a furcsasága, de mondta, hogy szinte sosincs matche. 37 évesen a barátai a mindene, mikor mindjárt kiöregszik a tökéletes sperma korból.. Elcsúszott 10 évvel, ő sem tudta hova tenni a harmincas nő gyerekkel dolgot:) Csak nem te is ilyen vagy, elcsúszott későnérő problémás személyiség problémás tinikorral?

dec. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

Ja és a nők számára a személyiség vonzó, ami megjelenik a külsődön. Ruházat, érdeklődés, kitűnni akarás vagy beolvadni akarás, jóízlés, esztétika, önmagad ismerete, anyagi helyzet-ambíció és veleszületett képességek. Ezek látszanak rajtad, ha nem más jóízlésű ember alakítja a megjelenésed, akkor te önmagadat képviseled, és ha problémásnak látszol, ami még a mimika miatti ráncokon is látszik, vagy az életviteled hagy rajta olyan nyomot(táplálkozás, ápoltság stb), ami a másiknak nem vonzó, akkor nem leszel az számukra.


Általában úgy van, hogy mindenkinek más tetszik, én pl kerülöm az erős állkapcsú férfiakat és a túl tiszta cipőjűeket, de sokfajta férfit tartok vonzónak. Most gondolj bele ott az a rengeteg nő, és nem tartanak vonzónak az alapján, amilyen vagy, ahogy gondolkodsz, ahogy érzel, amilyen körökben mozogsz... Kérj profi segítséget, hogy a külsőd más személyiséget tükrözzön, ha magadtól nem megy, de akkor tönkre fog menni a kapcsolatod később, hiába is éred el, hogy vonzónak lássanak. Ezért első körben pszichés támogatás kell neked, másfajta értékrend, életvitel, ez meg fog rajtad látszani, ahogy változol, és többen fognak vonzónak látni. Röviden: Azért nem látnak vonzónak, mert szr embernek tartanak, akire nem vágynak.

dec. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

"pokoli nehéz férfiként vonzónak lenni a lányok/nők számára"

Igen, de nőként még kisebb esélyed lenne nőknél.

A Tinder nem az egész világ. Ott kevesen láthatnak, és te is kevés nőt láthatsz.

dec. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%
Nem értem, miért mondjátok, rohadt könnyű, tele a világ hetero párokkal. Csak a "selejt" hullik ki.
dec. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!