Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig fognak még elszállni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fognak még elszállni a nők igényei?

Figyelt kérdés

Buliban odatánçoltam egy szép csajhoz, csinosan öltözködött de nem volt aranyásós kisugárzása. Jó néven vette a közeledésemet, kicsit később dumáltunk. Én kb 1 óra beszélgetés után mondtam, hogy örökölten pesten egy 150négyzetméteres 2 emeletes jó állapotban lévő lakást. Egy nagyobb pár millió forintos nyereményből vettem egy új Mazdát fél éve. Ugyan már 26 vagyok de még csak fél éve kezdtem el a szakmámban programozóként dolgozni úgyhogy nettó 600at keresek, de ez pár év múlva emelkedhet párszázezerrel.


Erre megkaptam, azt hogy "azt hittem találtam egy normális pasit"


Hiába mondtam hogy van egy haverom aki Eltén 7 év alatt végezte el a programtervezőt és most 28 éves korára 3 év tapasztalattal már minden egyéb juttatással megvan a nettó milliója és hogy nekem is nagy esélyen van erre pár év múlva. Elköszönt és faképnél hagyott. Még mondott valami olyasmit is hogy "nyomi vagyok", de a hangzavartól nem hallottam jól.


Van egy saját egész jó lakásom, egy új kocsim. Szerintem igenis jó fizetésem van, ami biztosan emelkedik még a közeljövőben.

190 centi vagyok átlagos/cuki arccal Normális/vékony testalkattal.


Mi kéne még? Mondjuk ő tényleg nagyon szép csaj volt meg is lepődtem hogy mennyire vevő volt a közös táncra, meg mosolygott rám, küldte a jeleket. Szóval egy ilyen szép csaj lehet elvárhatja csak ő normálisnak tűnt.



jan. 3. 18:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%
🥱🥱🥱
jan. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
Miért mesélted el a kis vagyonkádat?
jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Laylah ***** válasza:
93%
Normálisnak tartott, amíg el nem kezdtél anyagiaskodni, felvágni a vagyonoddal. Egyértelműen az jött le neki (is), hogy pénzzel akarsz csajozni, vagy hogy kamuzol.
jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 Laylah ***** válasza:
93%
Ergo nem azzal volt a gond, hogy kevésnek tartotta, hanem hogy a pénzeddel való felvágást választottad, mint témát.
jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem az vette el tőled a kedvét, hogy egyből azt soroltad, mid van. Mintha ezzel akarnád megvenni és kvázi aranyásónak nézed, meg mintha ezzel akarnál kompenzálni valamit (talán kicsi a farkad vagy nem tudom). Nekem se szimpik az ilyen pasik, sőt minél nagyobbat mond valaki általában annál inkább az derül ki, hogy a fele sem igaz🤣A tényleg gazdagoknak nem kell bizonygatniuk, hogy sok pénzük van, mert az ismerkedés során magától is látja a lány.
jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Kérdezte, hogy mit dolgozok. És köztudott, hogy ezt az anyagi helyzet kiderítése miatt szokták kérdezni. Ezért gondoltam hosszabban válaszolok. És igazam volt ezek alapján, tényleg azért kérdezte, csak nem volt neki elég amik van.
jan. 3. 18:42
 7/31 anonim ***** válasza:
94%
Ez incel berkekben "köztudott", trollocska.
jan. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
96%
Persze, véletlen se a rettenetes jellemed a baj meg az, hogy azt feltételezed aranyásó. Troll kérdés.
jan. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
96%
#6 megkérdezni valakitől, hogy mivel foglalkozik pont olyan alap small talk kérdés, mint hogy hány éves vagy mi a hobbija. Nem kell ilyenkor egyből benyújtanod az utolsó 3 havi bérpapírjaidat.
jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Laylah ***** válasza:
94%
Ja, most már tudom, ki vagy. Az az üldözési mániás, aki kábé nem meri megmondani, hogy mit dolgozik, mert akkor rögtön a pénztárcájában turkál a másik. Nem, nem azért szokták kérdezni. Hanem mert alapot ad a beszélgetésre, a másik megismerésére, hogy mégis mivel, milyen környezetben töltöd a napod harmadát, milyen az életviteled. Senki nem magolta be a bérezéseket minden szakmához, IT-sból is van, aki 3-400-at keres, meg olyan is, aki két millát. Csak nem árt tudni, ha pl. szennyvíztisztító telepen vagy valami munkás, aki napi szinten úszik a szarszagban, vagy esetleg eü-s vagy-e, ahol ugye sok a túlóra és hosszúak tudnak lenni a műszakok, ügyeletek, vagy esetleg éppen valamilyen irodai munkát végzel.
jan. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!