Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig fognak még elszállni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fognak még elszállni a nők igényei?

Figyelt kérdés

Buliban odatánçoltam egy szép csajhoz, csinosan öltözködött de nem volt aranyásós kisugárzása. Jó néven vette a közeledésemet, kicsit később dumáltunk. Én kb 1 óra beszélgetés után mondtam, hogy örökölten pesten egy 150négyzetméteres 2 emeletes jó állapotban lévő lakást. Egy nagyobb pár millió forintos nyereményből vettem egy új Mazdát fél éve. Ugyan már 26 vagyok de még csak fél éve kezdtem el a szakmámban programozóként dolgozni úgyhogy nettó 600at keresek, de ez pár év múlva emelkedhet párszázezerrel.


Erre megkaptam, azt hogy "azt hittem találtam egy normális pasit"


Hiába mondtam hogy van egy haverom aki Eltén 7 év alatt végezte el a programtervezőt és most 28 éves korára 3 év tapasztalattal már minden egyéb juttatással megvan a nettó milliója és hogy nekem is nagy esélyen van erre pár év múlva. Elköszönt és faképnél hagyott. Még mondott valami olyasmit is hogy "nyomi vagyok", de a hangzavartól nem hallottam jól.


Van egy saját egész jó lakásom, egy új kocsim. Szerintem igenis jó fizetésem van, ami biztosan emelkedik még a közeljövőben.

190 centi vagyok átlagos/cuki arccal Normális/vékony testalkattal.


Mi kéne még? Mondjuk ő tényleg nagyon szép csaj volt meg is lepődtem hogy mennyire vevő volt a közös táncra, meg mosolygott rám, küldte a jeleket. Szóval egy ilyen szép csaj lehet elvárhatja csak ő normálisnak tűnt.



jan. 3. 18:35
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
93%
Kamu.
jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
23%
Budapesten ez átlagos vagy az alatti ami neked van. Ettől nem ül seggre senki
jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
94%
Ebből én annyit hiszek el, hogy voltál buliban, ez még talán igaz lehet.
jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
92%
Ma éjjel álmodj jobbat.
jan. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
91%
Kamu troll 🤡
jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
91%
Szep korai este mese.
jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Noren1989 ***** válasza:
89%
#13, csak benyomott szilveszter este, és így mesélte anyuéknak is, otthon 😉🙀😶
jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
93%

Az megse fordult a pici fejedbe hogy az "azt hittem találtam egy normális pasit" arra értette hogy olyat akinek nem ez a "nők a pénzre mennek csak" gondolkodású van a fejében vagy nem dicsekszik milyen van...?


A mit dolgozol kérdés meg nem feltétlen anyagi jellegű kérdés, sőt. Pasik is kérdezik, most akk ők is a pénzre mennek? Az életed nagy részében a munka van.

jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
94%
Az volt a baja, hogy ezeket normális pasi nem közli veled 1 óra ismerettség után. Tetszhet nekem valaki eszméletlenül, ha elkezdi egy ilyen fajta vagánykodást én is azonnal otthagyom, mert nem érdekelnek az ilyen anyagias majmok.
jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

"Kérdezte, hogy mit dolgozok."


De nem a konkrét anyagi helyzetdre volt szerintem kiváncsi. Inkabb az érdekelte, hogy mivel foglalkozol napi szinten milyen közegben mi a hobbid stb...

jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!