Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkeresési mélypont.?

Figyelt kérdés

Manapság a társkeresés gyerekjáték. Főleg online felületen. Hogy tudnám magam, ráprogramozni a családias... (félek hülyén hangzik, "férfi az úr") párkapcsolatra, ahol elköteleződnék. Gyermeket vállalnék a leendő nőnél. De miféle nőnél? Nem érzem a véremben sem az elköteleződést... A gyerek utáni vágyat, csak a mának élést. DE a nagy büdös de mégis túl család centrikus kapcsolatban érezném magam mivel túlságosan tartja a kapcsolatot a családjával. Önálló gondolkodásra szinte képtelen.

Önálló nőt, aki értelmes és a szabad útján jár... ennyire kihalt? Aki tudta, hogy a rokonsággal a kapcsolatot tartani érdemes de a tanácsaira nem mindig hallgatott. Megértette, hogy a rokonság tanácsai gyakran a szeretetből és a tapasztalatból fakadnak, de tudta is, hogy az életét saját magának kell élnie. Így hát, miközben tiszteletben tartotta a rokonai véleményét, végül mindig a saját útját választotta.



jan. 4. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Ez fogalmazasi melypont is volt.
jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Térkép kell ahhoz, hogy ezt a megfogalmazást követni lehessen.
jan. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
gyerekjáték.. zsák a foltját.
jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Gyerekjáték a fa..od
jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Inkább szellemi mélypont... a franc se tudja kihámozni hogy most mi a valódi kérdésed azon kívül hogy litániát írtál az óhajaidról, meg előre elkezdted szapulni annak a családját akit még nem is ismersz.
jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Minden gondolatod üti egy következő. Fogalmam sincs mit szerernél mondani.
jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%

Érdekes kérdés.

Ha a 23as évemet nézzük...

46 éves vagyok.

Az év elején együtt voltam egy 23 éves munkatársammal.

Édes kis csaj volt. Minden szexuális vágyam valóra váltotta. És a kislányommal is ki jött.

De horkolt, nem kicsit hanem kegyetlenül.

Eleinte felráztam, de ez nem állapot így szakítottam vele.


A kövi nő egy igazi szépség volt, annak ellenére hogy nem fiatal. 35 éves.

Ő is jól kijött a lányommal, de mikor elmondtam neki, hogy szeretem és szeretném ha dugás után itt maradna velem.

Erre ilyet szólt hogy bocs ő ezt nem gondolta komolyan, és hogy a 46 évemmel idős vagyok hozzá mivel ő a fiatalabb férfiakat szereti.


Jött a szilveszter.

Van a szomszédomban egy gyönyörű csaj.

18 éves.

Kutyasétáltatás közben sokat dumáltunk, és ő lett egy ilyen beugró bébiszitter.

Ha itt van a lányom, de közbejön vmi akk hívom és itt van. Szeretjük őt rendes csaj.

És szilveszterkor csináltam kajákat piáltunk, jött velünk megnézni a tüzijátékot, megcsókoltam és Szerelmeskedünk.

Azóta is itt van, én meg nem tudom mi legyen.

Mert 46 vagyok. Ki vagyok gyúrva magas vagyok, de a hajam oldalt már full leőszült.

10 év és nekem végem. Vén sza r leszek, ő előtte még 20 év potenciál.

jan. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Google fordító, is that you?
jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

7 "Mert 46 vagyok. Ki vagyok gyúrva magas vagyok(...)"


De a legjobb és legfontosabb tulajdonságod az a szerénység:D

jan. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? (Ha már a kifejtésből semmit nem értek, pedig alapvetően ez a szakmám...)
jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!