Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az igazság a magas női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az igazság a magas női elvárásokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Kamu az egész ? Csak egymást hergelik ezzel a ferfiak? Vagy netes ismerkedésnél küldesz egy képet egy csajnak az nagyítva a legapróbb részletekig megvizsgálja a fejed meg tested hogy minden jó e? És ha van egy bőrhíbád , kicsi vagy nagy az orrod , nem férfias az állas, kopaszodsz akármi ami neki nem tetszik akkor kukázik? Vagy másik tényleg az lesz a döntő nekik hogy 70 kg , 80, ,90, vagy 100 vagy ? Ha nem vagy diplomás akkor proli kevesebb értékű személynek tart ? Fogyatékosnak ? Ha nincs lakásod meg autód , 3 nyelvizsgád , 1 milliós fizud 30 évesen akkor ambíció nélküli lusta buta here vagy ? Aki sehol nem tart az életben? akivel nem lehet komolyan tervezni család alapítás szempontajabol ?


Vannak tényleg ilyen női szövegek vagy minden csak kamu? Incel duma ?


jan. 6. 06:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

A legtöbb dolog szerintem szimplán csak "duma", de nyilván teljesen jó dolog, ha egy nőnek vannak normális igényei és elvárásai. Szerintem az olyan dolgok pl nem magas elvárások, hogy legyél ápolt, higiénikus, tisztelettudó és legyen valami célod, lásd el magad az életben akár anyagilag akár úgy, hogy pl rendet tudj tartani a környezetedben.. Szóval ilyen dolgokat elvárni, szerintem kell is.


Most az, ha valaki olyanokra utazik, hogy legyen milliós fizetés meg izmos test stb, nem mondom, hogy lehetetlen és nincs ilyen, de azért ha megnézed az utcán lévő embereket.. nagyon soknak van párkapcsolata és mégis nagyon kevés ember felel meg ennek.. és láss csodát, rengeteg olyan embernek van párkapcsolata aki nem keres milliókat, nincs diplomája, vagy épp nyelvvizsgája sem.. sőt még esetleg autó vagy több ingatlan sem.


Szóval összességében amit neten ilyen vagy hasonló helyeken olvasol erről az egy kamu.

jan. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%

Nem minden kamu, a túlsúly nagyon csökkenti az esélyeidet a mama hotel meg azonnal ágyon üti azt a kis maradék esélyed ami volt is.


A kocsi, diploma és fizetési preferenciák el térők a nőknél. Van akit nem érdekel de állít van olyan is akit igen. De hát ha már a mama hoteles szűrő benn van akkor minimum egy albit fizetsz szóval nem vagy minimál béres rabszolga.


Amit észre vettem hogy társ keresőn a magasság nagyon számít, 175 cm vagyok és kevés a tapasztalatok alapján. Nekem úgy tűnik hogy 180 felett kezdődik az élet alatta csak a szerencsében bízhatsz.

jan. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
kit érdekel.....
jan. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Kitana. ***** válasza:
80%

Amit az incelek mondanak, azt oszd el kettővel, vannak elvárások, de nem ilyen extrémek. Külsőre ránézek és tetszik vagy nem, nem szoktam részleteket vizsgálgatni, tény, hogy ezekből adódik össze az összkép, de oda kell figyelni azokra a dolgokra, amik rajtad múlnak (hajad, bőröd állapota stb) és akkor annyira nagy gondok nem lesznek.

Anyagi helyzetnél inkább a hasonló gondolkodás, mik a prioritások, hogyan tud élni abból, ami van. Ismerek olyat, aki jó ha 300 ezret megkeres egy hónapban, albérletben él egyedül, nemrég vett egy átlagos, de vállalható használt autót, tehát feltételezem tudott félre is rakni az elmúlt időszakban, és emellett el tud menni az őt érdeklő programokra is néha. Közben már keresi az új helyet, hol tudna többet keresni. Nagyjából egy felelős ember hatását kelti, aki lehet egyedül nem tud túl gyorsan haladni, de majd ha összejön valakivel, együtt tudnak saját lakást venni. Ezzel szemben lehet itt néha olyanokat olvasni, hogy otthon lakik az illető a szülői házban, szintén keres ilyen 300 ezret max, de ugye nincs se albi, se autó, és panaszkodik, hogy nem tud félretenni, elköltözni, na ők pl nem tudom, mit csinálnak és mit várnak.

jan. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nekem is csak 29 éves koromban sikerült le lépni mama hotelből, gyűjteni kellett az önerőt.


Szerencsére megúsztam az albérletet, de a kapcsolatom bánat az exem többek között e miatt is dobott ki.


Azért fontos hogy ne legyen a pasi mama hoteles, két kezemet össze tenném egy olyan normális nőkért aki nem ez alapján dönt de sajnos még nem találtam, pedig úgy néz ki itt a válaszok alapján hogy sok normálisan gondolkodó nő van itt.

jan. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
26%
Próbálj meg társkeresőzni egy nem tökéletesen kinéző férfi képével! Írj rá 100 nőre, és számold meg, hányan írnak vissza, már ha egyáltalán visszaír valaki!
jan. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%

#6-al egyet értek.


Legalább is társkeresőkön ez a helyzet. De ott túl nagy és túl gyors a szórás.


Az, hogy mennyi legyen a fizetésed, hát azért nyilván vagy egy alap amit tapasztalok, de többnyire ott ahol magasak az igények is....


Ilyen az, ami óriási mértékben ezt szemügyre veszi ha a nő gyereket akar, itt azért megnézik mennyit keres a férfi, ez valahol természetes is, én pl. nem akarok gyereket, ha akarnék akkor úgy gondolom többet kellene keresnem mint jelenleg, mert nem szeretném h a gyerekek hátrányosabb helyzetben legyenek mint a többi gyerek....az mindent megkap az enyém meg egy kinder buenot sem...


ÉS ilyen még, hogy a nőnek mik a tervei, szeretne 30-35 éves korára családi házat vagy szép lakást, akkor szintén megnézi mennyit keres a pasi...


De alapból.....eddig olyan barátnőim voltak, akikkel gyereket nem akartunk, ezen kívül nem terveztünk többet egy saját szebb lakásnál ahol kb. annyi lett volna a törlesztő mint egy albérlet ára....és mellette telt mindenre nyaralás, és semmi amiben hiányt szenvedtünk volna vagy nem lehetett volna megvenni...nyilván nem egy 40 millás audi-ra gondolok most.


Szóval leginkább attól függ kinek mik a tervei ki mit szeretne elérni az életben.

jan. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hány millió pocakos , alberletes , melós férfinak van családja? Ha igaz lenne amiben az incelek hisznek akkor az országban 5 millió egyedülálló lenne minimum.
jan. 6. 08:45
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

#8


igen ez igaz sok ronda embert látok együtt az utcán...


És annál is több olyan párt ahol rosszul keresnek és a gyereknek is alig tudják megadni a minimumot, a gyerekek sok esetben hátrányba szorulnak a többivel szemben.

jan. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%
#8 Na és hány csúnya, alacsony férfinak van családja? Na ugye.
jan. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!