Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » ŐSZINTÉN, számít, hogy visel-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ŐSZINTÉN, számít, hogy visel-e jegygyűrűt az, aki megtetszik neked?

Figyelt kérdés

Ha meglátod rajta, visszahőkölsz, és lemondasz róla?


És a lényeg, nemed?



jan. 8. 22:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
36%
Igen és minden normális embernek ez off. De egyszer azt mondta egy barátnőm, amikor randira hívott engem valaki, aki annyira nem tetszett, hogy szerinte jöjjek össze vele, tegyem ki Facebookra és akkor a pasik odalesznek értem és el akarnak majd hódítani mert vonzó ha egy nőnek barátja van o.o
jan. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
74%

Tényleg nem tudom, hogy mi a vonzó egy olyan emberben aki egyik nap másba dugta aztán másnap beléd. Szerintem ez nagyon gusztustalan, amikor pinából pinába röpköd, és keni mindkét nőre a másik bacijait. Hiába a víz, az nem sterilizálja a farkát.

Tehát, nekem számít az, ha valaki nem szingli. És a szingli férfiaknál is számít, hogy ne basszon össze-vissza, csak egyetlen nővel, velem. Ha röpködni akar, akkor kiszállok. Ehhez egyszerűen nincsen gusztusom. Én nem kefélek mással mellette, akkor ezt tőle is elvárom.

49/N

jan. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Ehhez alapból egy nőnek kell a megalkuvási készsége. Aki valamire is tartja magát az nem megy bele, alacsony önbecsülés, a férfi túlértékelése, lila köd ami ide vezet.
jan. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
45%
Ha ö is benne van akkor nem számít.
jan. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
vplt már olyan, hogy szórakozóhelyi ismerkedéskor, van barátnőd? mire ő nincs, majd mikor összejöttünk derült ki, hogy felesége van gyerekei stb...
febr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!