Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » ŐSZINTÉN, számít, hogy visel-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ŐSZINTÉN, számít, hogy visel-e jegygyűrűt az, aki megtetszik neked?

Figyelt kérdés

Ha meglátod rajta, visszahőkölsz, és lemondasz róla?


És a lényeg, nemed?



jan. 8. 22:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%

Igen, persze. Nem szállok rá nos férfiakra.

44N

jan. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

MINDENKINEK!


Bocsi, lemaradt, és más "jelző tárgyakat" észreveszel? És azok is zavarnak, ha zavar a gyűrű? Pl.: "Szerelmemnek." felíratú Zippo, vagy [link]

jan. 8. 22:58
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindig is számított.

És azt is elvárom, hogy engem is hagyjon a büdös francba békén mindenki (van vőlegényem).

jan. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
77%

Aki ilyen szerelmemnek fosságokat hord, az alapból offos. A jegygyűrű pláne.

33N

jan. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, számít.

45F

jan. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, persze. Bár én annyira nem vagyok képben az ilyen jelekkel (sokan hordanak nem jegygyűrű gyűrűt, nem tudom melyik kézen szokás). De ha bármilyen módon kiderül számomra, hogy van párja, az felejtős.


Van párom, nem vagyok eljegyezve, nincs gyűrű, szóval nem "baj" ha valaki ezt nem tudván kezdeményez, de nyilván azonnal felvilágosítom és innentől kezdve egy helyes reakció létezik.

N

jan. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Voltam eljegyezve, szétcsalva. Soha senkinek se kívánom.
jan. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
51%

Az őszinteségért itt lepont jár, ha épp nem az "elvártat" "vallod be", de megszoktam már. Tehát: NEM. Az csak egy mellékes, szerencsétlen tényező. Nem ettől függ, hogy tetszik-e vagy sem. És az sem, hogy mit vagyok hajlandó megtenni. Rányomulni ugyan nem fogok, de ha kölcsönös a vonzalom, és ő lép, én nyitott vagyok. Nekem is csak egy életem van, nem akarom "pókhálósodva" tölteni vagy olyanokkal együtt lenni, akikhez nem vonzódom, de mivel ők függetlenek, ezért velük "szabad". Olyan meg úgysincs, főleg egy bizonyos kor fölött, aki vonzó is ÉS egyedülálló is ÉS még pont én is bejövök neki. Úgyhogy a lepontozóknak csak kívánom szeretettel, hogy nekik is kizárólag az előző mondatban leírt két opció közül legyen lehetőségük választani egész hátralévő életükben - megnézhetnénk, hogy áll a szájuk...

N, 30-40 között

jan. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
14%

Ilyenkor mindenki annyira erkölcsösnek mutatja magát, közben meg a való életben


1. A többség eleve "elefánt a porcelánboltban" fel se tűnik neki a jeggyűrű, amíg nem mutogatja a másik.

2. Sokan (akár olyanok is, akik messze vannak a házasságtól, urambocsá' eleve toxikus kapcsolatban vannak, csak felhúznak az ujjukra egy karikát, hogy azzal védjék magukat, mint valami ezoterikus izé) ezt pontosan azért teszik, mint amiért az anonim alkoholisták is szorongatják a jelvényüket, hogy hányszáz napja nem ittak. Mert bizonytalanok, rettegnek és bármikor ki lehet őket billenteni az egyensúlyból. Egészséges, STABIL személyiségű SZERELMES ember felől a világ is összeomolhat, az apokalipszis lovasai is eljöhetnek, akkor se néz rá másra, mert SZERELMES. Akinek elég egy szép mosoly egy bolti eladó fiútól, az csak áltatja magát.

3. "Régen minden jobb volt", mert régen alig találkoztak ingerekkel az emberek, úgy könnyű hűségesnek lenni, ha le vannak osztva a lapok, a falu Üvegtigris Sanyija meg Csoki a két rivális és ők is csak öregszenek és nem jár arra se Don Juan De Marco, se Jose Armando se a mexikói medencetisztító. Ez így nem fokmérője semminek.


Ez az egész "házasságomat használom pajzsként" dolog annyira álságos és szánalmas. Ha valaki TETSZIK (biológiai ösztön, nem tudsz rajta változtatni) akkor lehetsz te megszentelt apáca papnő is, akkor is TETSZIK, elindítja a biológiai folyamatokat, aminek ugyanúgy ellenállsz, mint bármilyen más érzelemnek, de attól még az érzelem létezik és bogarat ültet a füledbe, fúrja az oldaladat.


Ugyanakkor ha valaki a hátad közepére nem kéne, mert egy idegesítő vén kecske vagy alkesz tróger vagy simán csak nyáladzó rajongó ovi óta, akkor szintén akkor is inkább fejest ugranál egy cápa szájába, ha lakatlan szigeten lennétek ketten, ugyanúgy álságos a párkapcsolati állapotodra hivatkozni. Egyszerűen NEM JÖN BE az illető és nem is fog soha. Ha fejre áll, akkor sem. Pont. Ennyire egyszerű. Nyugodtan meg lehet neki mondani ŐSZINTÉN, nem kell jóemberkedni.

jan. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon számít! Amint kiderül, hogy foglalt (akár csak sima kapcsolatban van), azonnal leállok.
jan. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!