Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is érzi úgy a 30-40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi úgy a 30-40 közötti korosztályban hogy iszonyatosan nehéz ismerkedni, még itt Budapesten is?

Figyelt kérdés

jan. 9. 14:48
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
79%

3-as vagyok. Szeretnétek ti ilyen "strapakancát" lúzerkéim 😉.

Arról meg nem tehetek, hogy ti sem érdemben kommunikálni nem tudtok, sem nem ütitek meg az alap mércét.

Képet csak azért nem küldök, mert hánynék a gondolattól, hogy ilyen gyökerek verik rám 😅.

jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
81%
Marad neked a hoki a hátralevő életed ben.
jan. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
59%
Ja, kérdező, szövegértés: pár hónapja vagyok vidéken, eddig világ életemben pesti voltam, ott is megkaptam szinte bárkit.
jan. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
13-as itt megkaphattál szinte bárkit hahahaha. Azért vagy a gyakorin most is és bizonygatod, hogyne :). Felkéne ébredni végre, neked lefőtt a kávé.
jan. 9. 15:08
 15/37 anonim ***** válasza:
92%
Úgy beszéltek, mintha a 21. században a kapcsolatok örökké tartanának és csak egyszer kellene megtalálni AZIGAZIT és onnantól minden el van intézve. A kapcsolatok, házasságok jönnek-mennek manapság. Nem egyforma sebességgel mindenkinél, de a legtöbb 30-40-es már abszolút nem az első kapcsolatában van, vagy van túl és nem is biztos, hogy amiben van, az a végső és utolsó kapcsolata.
jan. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

15-ös de erről beszélek, aki már valamire való volt, az elkelt. Eléggé selejtes a fennmaradó választék.


37F

jan. 9. 15:10
 17/37 anonim ***** válasza:
84%
Oké, akkor lefőtt a kávé (neked🙂). Én most is elvagyok, köszi.
jan. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
95%

"37 évesen egy nő vidéken nyilván kelendő, de ott alig van ember"

Ez valami csodaszép puncika lehet. Mondjuk akkor is kíváncsi lennék, kik körében kelendő, mert ahogy írod is, alig van ember ---> a korban hozzá nagyjából illő férfiak közül a jobbak, de még a nem annyira jók is foglaltak, szóval...?

Én vidéki 32 éves nő vagyok. Esélytelen. Élőben is, neten is. Budapesten legalább van mennyiségileg és minőségileg is értékelhető felhozatal. Errefelé meg nem tudom, mi a siralmasabb: az, hogy milyen kevesen vannak vagy hogy azok is milyenek.

jan. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

"15-ös de erről beszélek, aki már valamire való volt, az elkelt. Eléggé selejtes a fennmaradó választék."


Ezzel csak az a baj, hogy azt, hogy valaki kapcsolatban van, érdemnek veszed. Selejtek milliói vannak kapcsolatban. Nem csak a mentális teljesen egészséges emberek találnak párt. Akkor lenne a világon kb 3 kapcsolat.

jan. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Nem találtad még meg, aki lebabázna neked? Mondtam én.
jan. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!