Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok lány,nő álmodozik arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány,nő álmodozik arról hogy egy milliárdos felesége lesz majd egyszer?

Figyelt kérdés
Szeretnének sokan egy kastélyban,villában élni,utazni a nagyvilágban,drága márkás cuccokat vásárolni,jó kocsikkal járni és mindennap délig aludni és mire fölkelnek a bejárónő már kitakarított és meg is főzött?A nőnek meg már semmi dolga csak találkozni a szintén milliárdos feleség barátnőkkel és elmenni kávézni shoppingolni? Sok fiatal lány,nő vágyik erre?31/F

jan. 12. 20:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%

Biztos sok ilyen van...

Én szeretek független lenni és nem viselném el ha egy idegen pakolná a cuccaim😅.

N 31

jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Kitana. ***** válasza:
79%
Nem, én örülök, hogy felnőtt vagyok és saját pénzem van, ami lehetne jó pár számjeggyel több, de az enyém legyen, ne mástól kelljen kéregetni meg teljesíteni érte. Inkább a munkában teljesítek, mint valami perverz vágyait az ágyban.
jan. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem épeszű nő nem szeretne egy pasinak sem a kiszolgáltatottja, alárendeltje lenni...
jan. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
55%
Van egy pár biztosan, de inkább több az olyan, aki maga szeretne annyi pénzt keresni, vagy még annyit se.
jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
83%
Arról álmodoztam, hogy én leszek milliomos. Álmodozás, bármit elképzelhetsz... és még akkor is egy faszon kell túlverekednek magad a pénzhez?
jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
53%
Nem, a gazdagok sem boldogabbak mint én csak más jellegű problémáik vannak. Jobban szeretem az egyszerű életem némi kalanddal megfűszerezve.
jan. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
50%
Nem, én Nobel-díjas akartam lenni. (Tényleg nem trollként)
jan. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Arról álmodoztam régen hogy gazdag leszek, nem arról, hogy a férjem lesz gazdag.
jan. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
51%

Az meglehet, hogy sok lány és nő álmodozik milliárdos pasiról, de az már egy másik kérdés, hogy mennyinek sikerül kifognia egyet.

Ugyanis tegyük fel, hogy pl:. Magyarországon "minden" lány és nő ilyenről álmodozik (persze nem), az közel 2-3 millió nőt jelent ugye?

Na, hát ennyi milliárdos a világon nincs, illetve van, de szétszórva a világ minden táján. Úgyhogy ha logikusan belegondolsz kicsit, akkor mit számít, hogy milliárdosról álmodoznak, ha egyszer a többségüknek soha nem lesz milliárdos pasijuk/férjük. Nem az a fontos amúgy sem egy kapcsolatban, csak most megpróbáltam levezetni neked.

jan. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én egy öreg asztalosról ábrándozom, de biztos vannak milliárdosra izgulók is
jan. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!