Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan ritka, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan ritka, hogy egy felnőtt szűz normális legyen?

Figyelt kérdés

Érzelmi, értelmi szempontból egyaránt. Életcélok, motiváció, őszinteség, jómodor, tisztelet stb. Ne értse félre senki, számomra a szüzesség nem szempont, de valahogy mindig kibukik, ha valaki az.


Mikor próbálsz rákérdezni udvariasan, akkor meg jön a duzzogás/tagadás/sértegetés.


jan. 13. 23:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
27%
Aki 22 év fölött szűz az vagy ge.ci ronda, vagy vallásos, vagy antiszociális nulla kommunikációs készséggel.
jan. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
77%

#11


Pár hónapja vesztettem el nemrég, és egyik sem igaz rám. Egyszerűen csak nem váltok ki a nők nagy részéből semmit.


23F

jan. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
74%
11, vagy aszex, vagy félénk, vagy önbizalomhiányos... én 2 30 feletti szűz nőt ismerek, egyik tök jól elvan, nem érdekli a társkeresés, a másik nagyon félénk.
jan. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
jan. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
21%
Mentalis betwgsrg tuti van . Az okat a szuznek kellene tudni es jobb ha beismeri maganak.
jan. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
65%

15 na ez a baj

Szűz felnőttnek lenni nem mentális betegség


Az sztem sokkal betegebb hogy szép 20 éves lanyok 45 éves ronda Sugar daddykkel vannak...

febr. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, ez nem ilyen egyszerű. Rohadtul nem mindegy a stílus. Ha valaki 8 ember előtt röhögve kérdez meg valakit hogy "höh oszt te még szűz vagy?" Akkor szerintem ne is várj "normális" választ. Ha bunkó a kérdés, bunkó a válasz is. De ha normális a kérdés, lehet normális a válasz is...


Viszont azt is el kéne fogadni a hozzád hasonló bunkó parasztoknak, hogy a szexuális élet nem hiába tartozik a MAGÁNÉLET kategóriába. Te is mondtad. Előbb utóbb kibukik ha valaki szűz. Nem beszél kalandoról, nem beszél exekről... Persze továbbra is fenn áll az, hogy egyszerűen csak nem akar. De ha te ebből leszűrted, hogy szűz akkor minek basztatod tovább?? Miért örülsz te annak ha valaki szavakkal mondja ki hogy szűz?? Ha te olyan okos vagy hogy rájöttél akkor veregesd meg a vállad, ügyes vagy. Aztán majd egyszer beszél az exekről és koppansz egy nagyot. Vagy nem és akkor büszke lehetsz magadra.


Szóval miért titkolják? A hozzád hasonlók miatt. Én 28N vagyok és olyanokat tudok hazudni hogy sose jönnél rá hogy szűz vagyok. ;)

márc. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
#17 óriásiakat tévedsz a tényekről, a múltról és a motivációimmal kapcsolatban is.
márc. 17. 14:38
 19/23 anonim ***** válasza:
11-hez és általában is: Én 28 évesen veszítettem el és egyáltalán nem igaz rám! Csak egyszerűen nehezen nyitottam, nehezen kerestem, egyedül nem jártam sehová, egyben társkeresőről rossz képességem volt a legrosszabbakat kifogni. Valószínűleg semmitmondó-rövid-lehúzó kapcsolataim lehettek volna. Most pedig olyan párom van, amiért irigyelnek. Egyben magas eszű vagyok. Őszintén: jobb így. Bár én nem éltem ki magamat teljesen, de nem is mindenkinek van affinitása kalandozni és még nincs kapuzárási pánikom.
márc. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Illetve szükségem volt egy műtétre, amit elhúztam és azzal buta voltam. Ha jött volna olyan személy, akkor rávettem volna magamat előbb. De nem jött. Erről viszont nem nagyon beszélek.
márc. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!