Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egymáséi leszünk valaha az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymáséi leszünk valaha az én szüzikémmel? (...)

Figyelt kérdés

Ítéljetek el vagy röhögjetek ki, de nekem fontos a szüzesség a magam és a jövendőbeli párom részéről is:

Eléggé későn érő típus vagyok, így olyan 20 éves korom körül esett le, hogy jó lenne egy barátnő. Aztán ahogy egyre mélyebben belegondoltam ebbe, rájöttem, hogy én már elsőre is komolyat akarok. Olyat akit el is vennék feleségül és nem csak az kell, hogy dughassak valakivel. Semmi vallásosság nincs emögött, mindössze tetszene, ha egy érintetlen nővel lehetnék együtt, akinek szintén fontos, hogy a párja érintetlen legyen. Így tisztán egymásra találhatna a két vágy. Csodálatos érzés fog el, amikor arra gondolok, hogy milyen lesz egyszerre és együtt megélni a mindkettőnk számára ismeretlen intim szituációkat. Ezenkívül nem akarok egy olyan nővel együtt lenni, akinek akár szexuális, akár más tekintetben korábbi kapcsolataiból/kalandjaiból származó elvárásai vannak. Egy szűz nő esetében is helytálló lehet ugyanezen indok, csak fordítva. Szerintem, ha megvan az alapvető szimpátia és nyitottság egymás felé, akkor nem nagyon lehet melléfogni, szexxel sem lehet hosszútávú és megoldhatatlan probléma. Egyrészt, mert az alapvető szexuális késztetéseket/vágyakat már előre tisztázni lehet. Az intim méretem pedig se nem kicsi, se nem óriási, így a legtöbb nővel kompatibilis lehetnék méretügyileg. Arról nem is beszélve, hogy a szerelmen alapuló szex nem erre helyezi a hangsúlyt, hanem az összetartozás érzésére. Legalábbis nálam mindenképp így van ez, attól függetlenül, hogy eléggé magas a libidóm.


Nehéz ilyen prioritásokkal ismerkedni, ezért (is) 2 éve már ezzel kapcsolatban kiírtam egy kérdést. Igaz sokra nem mentem vele... Persze azelőtt és azóta is sok szűz lánnyal beszélgettem már, de egyikükkel sem találtunk egymásra, főleg, hogy sokukról kiderült, hogy már nem teljesen érintetlenek... Ennek ellenére én még mindig bízok benne, hogy létezik Ő és előbb-utóbb egymáséi leszünk.


Ti mit gondoltok?


26F



2023. okt. 28. 17:51
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
81 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/135 A kérdező kommentje:
2023. okt. 28. 17:51
 2/135 anonim ***** válasza:
30%
túl idős vagy, még a legfélénkebb csajt is ki kormolták többen előtted én pl ismerkedtem olyannal aki 24 volt és félénk aztán kiderült, hogy 5 en meghúzták már és rendszeres sex kapcsolata van. nem lehet nekik hinni.
2023. okt. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/135 anonim ***** válasza:
96%

"Ti mit gondoltok?"

Csillagos ötösre felmondtad a katolikus kötelezőt és nulla sikered van a nőknél. Tökéletes szerzetes lenne belőled.

2023. okt. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/135 anonim ***** válasza:
70%
Szüzikézős jelentve hiába törlik a válaszom. Az igazság utat tör hiába törlik ficsur urfik.
2023. okt. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/135 anonim ***** válasza:
91%

Hogy egyrész valóban szép együtt megtapasztalni mindent elsőre, én is ilyen kapcsolatban vagyok kb 20 éves korom óta (párom korombeli), bár akkor még nem azt kerestem, akivel leélem majd az egész életem, de olyat találtam, akivel ez reális, és már erre vágyom.


Viszont nagyon ijesztő hogy ez számodra elvárás illetve az okok is kissé azok (pl hogy zavar, hogy vannak elvárásai).


Nem lehetetlen ennyi idősen szűz lányt találni, ismerek olyan 26 évest, akinek szűz volt a párja (21), illetve idősebb szűz lányok is vannak. Persze elvárásokkal (általában ezért szüzek, nem olyan egyszerű közel kerülni). Olyan lányt viszont nem ismerek, aki szerint rendben van egy ilyen elvárás (rendben=nem menekül el azonnal)

2023. okt. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/135 anonim ***** válasza:
91%
Hogy én mit gondolok? Nagyon sok mindent, de inkább nem írom le. Ébredj fel, azt javaslom. Szüzike🤦‍♂️
2023. okt. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/135 anonim ***** válasza:
92%
Én nem tudom, de túl nagy esélyed nincs, a huszonéves lányok nagy része nem szűz. És akkor gondolom, más is számít egy lányban, nem csak a szüzesség az egyetlen. Nem tudom, mit takar nálad a "már nem teljesen érintetlen" (orális szex? csók?), de ilyen lány is sok van, aki a szó szoros értelmében szűz, de már túlvan egy-két dolgon. Szóval én nem ítéllek el, de ez túl nagy elvárás, sajnos, nem sajnos
2023. okt. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/135 anonim ***** válasza:
87%
Csak valami bigott vallásos csajnál lenne esélyed. Ha nem ilyen helyen ismerkedsz akkor meg felejtsd el a nőket.
2023. okt. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/135 anonim ***** válasza:
86%

Elvárásai lehetnek úgy is egy nőnek, hogy mielőtt összefeküdt veled, szűz volt. Vagy csak az számít, te mit akarsz?

Amúgy elég nehéz lesz neked úgy, hogy vallásos szintű szűziességet vársz el egy nőtől, amikor te nem vagy vallásos, csak komplexusos (és gyanítom, a tökéletes szüzikéért sem lennél hajlandó áttérni a vallásra). Nagy valószínűséggel nem fog összejönni, de nem teljesen esélytelen.

2023. okt. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/135 Senior Séf ***** válasza:
87%
És majd a nászéjszakán derül ki, hogy nem illetek egymáshoz. Tudod, kérdező, a nemi szervek nem csereszabatos termékek. Van kisebb, nagyobb, erre görbülő, arra görbülő, hogy a hüvely változatosságáról ne is beszéljünk. És akkor még ott vannak a különféle fétisek. És ott állsz majd befürödve,mert akinek a legjobbat akartad, jól elbasztad az életét.
2023. okt. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!