Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak van olyan hogy lemondt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak van olyan hogy lemondtok egy nőről mert úgy hiszitek hogy a nő visszautasított?

Figyelt kérdés
A nő pl olyat ír hogy azt hiszitek elutasítás. Utána van hogy már inkább nem is válaszoltok, mert féltek az elutasítástól vagy inkább ti utasítjátok el a nőt mintsem ő utasítson el titeket.
jan. 15. 22:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Persze, ha úgy veszem ez nem halad, vagy nem annyira van oda értem mint én ő értem, akkor gyorsan tovább lépek. Millió nő van, minek küzdjek egy olyan dologért aminek magától kéne jönnie.
jan. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Bar szerintem a legtobvszor egyertelmu az elutasitas es nem felre ertes. Pl ha a no nem ir vissza az 200%-ra elutasitas.
jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mert nem tudhatod nem élete legrosszabb napja e épp és nem azért nem halad...
jan. 15. 22:43
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, van erre esély. Arra is, amikor valakinek nem írnak napokig és mondják lehet csak nagyon beteg, kórház vagy akármi... Benne van a pakliban. De én elkönyvelem a realitást és megyek tovább.

Lehet ez az élete legrosszabb napja és ezért ír úgy, akkor ez van. Nem 1 nő létezik a világon.

jan. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A noknek mindig akkor vannak a legelfoflaltabb es legrosszabb naphai amikor ismerkedni akar veluk valaki..
jan. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ott a pont! :D
jan. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Jó duma ez a legrosszabb nap...

Lehet, hogy az embernek a legrosszabb napja/hete van, de ha a másik érdekli őt és nem akarja, hogy elhaljon a kommunikáció, akkor ha azonnal nem is reagál, de napokkal később reagálna.

Olyan nincs, hogy a másik érdekel + szar napom/hetem van, és utána már soha nem is reagálok rá. Volt már nálam halál eset, gyász, betegség, intenzív osztály, és ha el is tűntem, utána mindig reagáltam.

Ha az ember nem reagál a másikra, akkor egyszerűen nem érdekli őt annyira, és kész. Felesleges szar napokra mutogatva áldozatnak beállítani...

jan. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Milyen nok ezek akik jatszanak ferfiak erzelmeivel ?!
jan. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ki se kell mondania. Ha úgy érzem, hogy nem érdeklem, akkor nem pazarlom rá sem az időmet, sem az érzéseimet.
jan. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Most volt, talin jól elvoltunk. Első üzimre 3 nap után válaszolt, a kövire azóta sem, pedig minden nap fent van. Erre benyögte a barátnője hogy amúgy kedvel a csaj. Hát lehet én vagyok hülye, de akkor válaszolna. 🤣
jan. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!