Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen nem helyes, férfiatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen nem helyes, férfiatlan, nulla szexuális kisugárzással rendelkező férfiaknak hogy lehet barátnőjük?

Figyelt kérdés
Ismerek pár ilyen férfit és mikor megtudtam hogy barátnőjük van sőt nem is olyan ronda kövér nők hanem tök átlagosak, akkor teljesen meglepődtem hogy egyáltalán nem gazdag férfiaknak, én egy átlagos férfiként már 6 éve szenvedek és senki, elhajtanak, nem érzik a kémiát, nincs vonzalom frenzónába tesznek pedig szerintem jobb vagyok azoknál a férfiaknál....
jan. 20. 10:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
*csak a legvégén egy pénztárcát, de kb utolsó videója volt.
jan. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
18: Emlékszem, amikor 2021 -ben feljöttem, és senki sem tudott ezerkről. Maximum a férfihangot olvasták a magyarok.
jan. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nem irigykedni kell, hanem utánuk csinálni. Valamit mégis tudnak, amit te nem, és a szomorú ebben az, hogy amíg te itt sírsz, addig ők épp randiznak, vagy dugnak. Te meg nem, de szerinted a másikban van a hiba. Ugye?
jan. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
23: Én ismerek ilyen lúzer csávót jó nővel. Azt mondta, a nő “heti 3x engedi”(így mondta) neki a szexet. Ez a házasság előtt volt pár hónappal, tehát elvileg a kapcsolat csúcsán.
jan. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!