Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, kiábrándító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, kiábrándító dolog számotokra, ha a pasit a shemale téma is felizgatja? Vagy elnézhető?

Figyelt kérdés

jan. 23. 12:53
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
13%
Kirúgnám a tetvet.
jan. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
0%
Nem nézhető el
jan. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
48%
10, én úgy gondolom, hogy aki titkolózni akar párkapcsolatban, az nem engem keres. Nekem az a kapcsolat, amiben nem vagyunk őszinték egymáshoz, és nem ismerhetem a másikat, nem számít "egyébként jónak".
jan. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
47%

13

Most nem azért, de tényleg MINDENT tudnod kell? A másiknak tényleg teljesen ki kell tárulkoznia és kivétel nélkül abszolút mindent el kell mondania neked? Én menekülök az ilyen kontrollmániás emberek elől.

jan. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
37%
Ez nem kontroll, nekem ez a kapcsolat. Nem KELL tudnom, hanem szeretném, hogy a másik olyan legyen, mint én, és ő is meg akar osztani mindent.
jan. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
43%
#15 A másiknak a legapróbb gondolatairól is 100 százalékig tudni akarsz. Ha ez nem kontroll, akkor szerinted mi az?
jan. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
48%

15

De, ez bizony kontroll. Ha szeretsz valakit, akkor nem várod el, hogy 100%-ig minden egyes gondolatás megossza veled, hanem hagysz neki egy kis teret.


Ahogy a kínai közmondás tartja, egy embernek három arca van. Egyet mutat a világnak, egyet a szeretteinek és egyet csak saját maga ismer.


Én pl verseket írok. Rémes tehetségtelenségről álrulkodnak egyébként, nagyon szarok, de én akkor is szeretek verset írni, mert megnyugtat. Ha valaki nem bírná elviselni, hogy ezeket megtartom magamnak, az nem szeret, nem törődik velem, hanem birtokolni és kontrollálni akar.

jan. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
41%
Már kisgyerekként is rohadtul fullasztó érzés volt, hogy a kontrollmániás anyám kiborult, ha nem tudott mindenről, amit csinálok, érzek és gondolok, és nem győződhetett meg róla, hogy mindent maximálisan úgy csinálok és úgy gondolok, ahogy ő helyesnek tartja. Nem hogy felnőttként. Épeszű ember ilyenbe nem megy bele, az tuti.
jan. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
19%
Nem azt akarom, hogy megossza, azt akarom, hogy akarja megosztani. Elfogadom, ha valaki ilyen. Mi a kontroll, irányítás abban, ha tudsz valamit? Én csak szeretem ismerni a másikat. Én is megosztok mindent. Nekem nem lenne egyenlő az a kapcsolat, amiben én kényelmesen és biztonságban érzem magam ahhoz, hogy megosszam mindenem a másikkal, ő meg fél és titkolózik. Egyszerűen nem egymást keressük.
jan. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
16%
Mi a kontroll abban, hogy mindenről tudnod kell, különben nem jó a kapcsolat? Lol, nem is tudom, kicsit próbálj meg gondolkozni rajta.
jan. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!