Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, kiábrándító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, kiábrándító dolog számotokra, ha a pasit a shemale téma is felizgatja? Vagy elnézhető?

Figyelt kérdés

jan. 23. 12:53
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
Az is megcsalás.
febr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes egy dolog. Van egy shemale barátnőm. Szoktam együttlenni vele. Shemaleként a nőket szereti. Így elvileg hetero. Van egy barátom aki szintén hetero. Összeismerkedtek. Izgatott a dolog hogy kettőjükkel milyen lenne egyszerre. Hát dolgoztam rajta egy kicsit és sikerült összehoznom. Eleinte csak velem foglalkozott mindkettő. Így is beszéltük meg. Aztán valahanyadik alkalommal válltozott a dolog. Illetve nem egy alkalommal változott hanem lassan. A sm baratnőmnek hatalmas szép szilikon mellei vannak. A srác érdeklődni kezdett iránta. Eleinte csak megfogta, markolászta simizte. Majd folyamatosan lazult közeledett a kapcsolatuk. Mellbedugta, csokolgatta a melleit. A baratnőm kb ugyan ezt a sráccal. Míg eljutottak odáig hogy smároltak, az smlány mellbedugás közben szopta a srácot. Aztán popsiba is megcsinálta a srác. Így már teljesen fesztelenek voltak az együttléteink. A srác azt mondta abszolút nőként tekint rá. Amúgy teljesen nőies is és úgy is él. Az sm barátnőm pedig élvezi az új helyzetet. De hogy ő így milyen sexualitású azt nem tudom. Trisex? 26N
febr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!