Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha továbbra is a nőkön fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha továbbra is a nőkön fog múlni párválasztás akkor rövid uton kihal az magyarság?

Figyelt kérdés

[link]


Nem kéne közbe lépnie a kormánynak?


jan. 31. 09:36
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/193 anonim ***** válasza:
55%

53

Bármelyik multinál SSC.ben pl. Diplomám sincs, mégis netto 800 körül keresek! Viszont 2 nyelven beszélek targyalókepes szinten, és egyen kommunikációs szinten. (Az angol mellett persze, de az ugye alap)

jan. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/193 anonim ***** válasza:
34%

29

És netto 400 ezer ft.ra hogyan akarsz gyereket????

jan. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/193 anonim ***** válasza:
16%

"Akad egy pár normális ember nemtől függetlenül, de már lassan kivételek, mert nagyobb mennyiségben lesznek az abnormálisak."


Nem baj., Majd az MI megoldja, és allattvalói lesznek az ostoba emberek (pár kivétellel, akik irányítják az egészet)

jan. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/193 anonim ***** válasza:
0%
Már átültettek minket a másik autóba, mégse működött. Lehet nyáron kellett volna.
jan. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/193 anonim ***** válasza:
77%
A magyar nők párválasztásának kritizálása előtt rá kellene nézni a választékra is. 90% még szexre sem jó, mert szarul csinálja, nulla a szexuális kultúrája, kicsi (és vékony is esetleg) neki, nem áll fel vagy nem rendesen, gyorstüzelő vagy épp úgy kell rajta eszeveszettül dolgozni, hogy nagy nehezen elmenjen stb. Főzni kell rá, takarítani, mert nem hajlandó kivenni a részét a házimunkából, de azt sem fogadja el, ha a kaja rendelve van és a takarítás is kiszervezve. Legalább érzelmileg adnának némi pluszt, de nem, még azt sem, inkább ellenkezőleg. Anyagilag sem éri meg velük lenni, mert ha jól is állnak, nagyvonalúságnak nyoma sincs, fillérre kicentizve ragaszkodnak az egyenlőséghez, ha már a nőknek ez kellett... Szóval akkor?
jan. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/193 A kérdező kommentje:

#60


"Tudod, a netto 700, nem valami hatalmas fizetés."


Te nagyon el vagy tévedve

[link]


#62

"És netto 400 ezer ft.ra hogyan akarsz gyereket????"


Ha nő is keres mondjuk nettó 250-300ezer forintot akkor simán.

A bátyám és felesége nettó 670et keres együttvéve és van 2 gyerekük. Én soha nem láttam h bárminen is hiányt szenvednének a gyerekek.

jan. 31. 12:48
 67/193 anonim ***** válasza:
80%
Családod sem lesz, de dugni sem fogsz. Vita lezárva.
jan. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/193 A kérdező kommentje:

#67


Miért?

jan. 31. 12:54
 69/193 anonim ***** válasza:
78%
Mert ha kellenél a nőknek, akkor nem ide írogatnál ilyen incel kérdéseket.
jan. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/193 A kérdező kommentje:

#69


Nem értem miért automatikusan incel akinek csajozási gondjai vannak.


Én most a kérdést leszámítva sehol se hisztiztem vagy kezdtem el elhordani mindennek a nőket.

jan. 31. 12:56
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!