Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha továbbra is a nőkön fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha továbbra is a nőkön fog múlni párválasztás akkor rövid uton kihal az magyarság?

Figyelt kérdés

[link]


Nem kéne közbe lépnie a kormánynak?


jan. 31. 09:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/193 anonim ***** válasza:
89%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyut..


Ilyen lusta embernek adott esélyt a nő. Remélem kidobja.

Hová szüljön a nő, vagy egyáltalán legyen együtt olyan férfival, aki se dolgozni nem szeret, se a házimunkában nem segít?


Miért nem veszik észre magukat a férfiak, hogy azért nem akad nekik nő, mert még az alapot se akarják hozni???


Nagyon sok férfinak csak a szex körül forog minden gondolata, vagy keveredik a kajával, kiszolgálással és csodálkoznak, hogy egy olyan nő, aki belefutott olyan típusba soha a büdös életbe még egyszer nem követi el azt a hibát.

Én nem csodálkozom egyáltalán.

jan. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/193 anonim ***** válasza:
88%

Illetve nagyon klassz lenne, ha valaki családot alapít, akkor a családba fektesse az energiáját és ne abba, hogyan lehetne egy harmadik fél miatt felborítani mindent.

Több boldog gyermek születne, ha az emberek hozzájuk való párt választanának és kitartanának egymás mellett.

jan. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/193 anonim ***** válasza:
85%

#10

Oké, rendben, ma átjössz, megdugsz, és ezt addig csináljuk, amíg terhes nem leszek. Rendben? Jó fej vagyok, elég lesz elvenned feleségül a 12. hét után, mikor már jó eséllyel meg is marad a baba. Odaköltözök hozzád. Te meg a nettó 250 ezres fizetésedből leszel családfenntartó. Azt semmi sem tudja garantálni, hogy a gyereknek lesz bölcsődei helye, vagy óvoda mellett lesz gyerekbarát munkahelyem, szóval készülj fel arra, hogy a gyerek 5-6 éves koráig nem lesz állasom. De én nem vagyok pénzéhes, majd ügyesen beosztom azt a nettó 250-et hármunkra. Vagy négyünkre. De inkább ötünkre, hiszen a magyarság fennmaradása múlik rajtunk, és egyébként is onnantól van csomó támogatás. Jó lesz?

Nem lesz jó, nyilván. Tudod, hogy miért nem? Mert pontosan ugyanúgy lexarod az egészet, dehogy akarsz te nagycsaládos apa lenni, házasság se érdekel, te egyszerűen csak dugni akarsz. Mint a generációd 90%-a. Ezekből lehet nőként válogatni, és ezeknek szüljünk, hogy utána a mi életünk legyen tönkretéve egyedülálló anyaként? Jajj, de kedves, hát köszi, kihagyom. Inkább minden este másik chad faxán pörgök, abban legalább nekem is van egy kis jó.

jan. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/193 anonim ***** válasza:
0%

21-22


Amennyiben két külön ember írta ezt, akkor beugrik hozzá a lepukkant orvosi rendelőben károgó öregasszonyok képe, nagyon jól hozzátok ezt a stílust.

jan. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/193 anonim ***** válasza:
93%

Nem Bogárka, nem csak a nőkön múlik, hanem két emberen múlik.

Mellesleg pont a szerényebb életszínvonalon élők szaporodnak jobban.

jan. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/193 anonim ***** válasza:
84%
10# régen addig meg sem nősülhettél, amíg nem tudtál összehozni egy házat, és ezután neked kellett volna eltartanod a feleséged is, pláne egy olyan feleséget, akit apád választott volna neked, a kutyát nem érdekelte, hogy még csak nem is tetszik neked. Erre most picsogsz a "túlzott" női elvárásokról, amikor csóró egyetemistaként, albérletből azzal randizhatsz, aki szabad döntésedből tetszik. A selejt fajtádat úgy visszaküldeném egy időgéppel a saját üknagyapjának nyirvákolni, hogy neki most milyen szar, brühühü, úgy végigvágna rajtad egy petrencésrúddal, hogy ottmaradnál.
jan. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/193 anonim ***** válasza:
84%

24

Nem zavar, hogy pont ezek a kérdések hozzák a károgó vénasszonyok fílinget?

jan. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/193 anonim ***** válasza:
13%

23.


Az, hogy Magyarországon a legtöbb fizetés éhbér, rabszolga-napidíj, nem a dolgozók hibája, hanem a munkaadóké és a mindenkori vezetésé, akik ezt szeretik külföldi befektetőknek "előnyként" eladni. "Itt a jó rabszolgapiac! Még ostort is adunk, állami támogatásként...!"

jan. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/193 A kérdező kommentje:

#23


Nem az én anyagi helyzetem.


Nekem jelenleg nettó 400e a fizum önálló életvitelt vezetek egy Budapesti lakásban ami szüleimé(csak ünnepeken járnak fel) és éves szinten félreteszek vagy 2 milliót, hogy majd lehessen családi házam Budapesten. Egyedül csak autóm nincs de tudok autot vezetni és Budapesten nem látom sok értelmét egy saját kocsinak annyira jó a tömeg közlekedés.


26F

jan. 31. 10:05
 30/193 anonim ***** válasza:
89%

Akkor a 16-os válaszodban már rá is cáfoltál a kérdésedre.

A nőknek sem kell elfogadni nem vonzó hapsit. Ahogy te is passzolod, akihez nem vonzódsz.

Akkor a nő és a férfi közösen dönt.

Helyben vagyunk. Mi a gond?

jan. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!