Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így már lenne értelme a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így már lenne értelme a csinos munkatársnőt randira?

Figyelt kérdés

Félénk vagyok és kövér. Ezért megcsinálom a jogsit és venni fogok egy használt autót. Pl Suzukit.


Utána már van esélyem a szép vékony munkatárs nőnél? Barátaim szerint autó nélkül ne próbáljam meg.



febr. 2. 06:06
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:

Igen a legtöbb diplomát könnyű megszerezni.

Amúgy magad miatt csinálj jogsit meg vegyél autot ne más miatt és fogyj le!

N 31

febr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

De nem tudok lefogyni. Félig már megbolondultam abba hogy kerestem a megoldást a fogyásra. Már így 34 évesen elfogadtam magam hogy szarul nézek ki. Ezt dobta az élet.


A mai világban tényleg csak vékony férfiként lehet valakinek barátnője, akkor nekem ez kimarad.

febr. 2. 09:59
 23/46 anonim ***** válasza:
#19 1998-ban diplomáztam (előtte logikusan érettségi) úgyhogy nekem ne süketelj, max neked volt nehéz. Egyelőre a nyomorodról te írkálsz, nem pedig mások. Meg mi az, hogy a szóban forgó nő csak egy melós? Tán le kell ott ragadni, nem tanulhat tovább? A feleségem is munka mellett diplomázott le. A párkapcsolat nem azt jelenti, hogy te kipécézel magadnak valakit, akibe mártogatnád a pöcsöd, csak mert fiatal és csinos. Mit tudsz te egyáltalán az értékrendjéről, a távlati terveiről, az ízléséről, az érdeklődéséről, a hobbijairól? Eleve ezek összeegyeztethetőek a tieiddel? Ha nem tudod megkülönböztetni a szexuális vágyat és a tetszést a szerelemtől, ha nem tudod, mit jelent egy igazi társ, ha csak kapni akarsz, és a saját igényeid kiszolgálni, és a másikat embernek sem tekinted, csak egy pénzzel megvehető tárgynak, akkor egyrészt pszichoszexuális és értelmi szempontból egy gyerek szintjén rekedtél meg, másrészt nagyon taszító személyiséggel bírsz.
febr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
Szerintem te sírtál már ebben a témában. De olyan nincs, hogy valaki nem tud lefogyni. Te vagy az, aki még egy vérvételre se tudott elmenni, mert elzavarták?
febr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
Ha 34 éves vagy, kövér, szarul nézel ki, akkor mit akarsz egy tőled jóval fiatalabb, jó alakú, vékony, csinos nőtől? Nem a te szinted, ő pillanatok alatt talál magához hasonlót.
febr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
Mér nem tudsz fogyni? Milyen lépéseket tettél ezügyben?
febr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:

25


Mik azok a szintek? Nektek így gyakorin minden abból áll hogy ki hogyan nézz ki, mi a végzettsége és mennyi pénzt keres? Ennyire egybitesek vagytok? Lefogadom a természetben nem ültök ki soha mert az unalmas. Vagy oda is csak telefont nyomogatni.

febr. 2. 10:08
 28/46 anonim ***** válasza:
65%

Párom 140 kiló, és mégis van barátnője. Sőt, menyasszonya :)


És még kocsija se volt, amikor összejöttünk. Ha lett volna, nem számított volna - őt szeretem, tőle akarok majd gyereket, nem a kocsijától.


Neki is nehezen megy a fogyás, de dolgozik rajta. Figyel az étkezésére (ez a legfontosabb), és naponta sétál egy nagyot. Majd ha nem leszünk mindketten ennyire durván betáblázva, akkor megyünk edzeni is.


Te mit tettél, hogy lefogyj?

febr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
Fogyásra nem válaszolsz...🤔
febr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
"Perfekt személyiség" 😂
febr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!