Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így már lenne értelme a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így már lenne értelme a csinos munkatársnőt randira?

Figyelt kérdés

Félénk vagyok és kövér. Ezért megcsinálom a jogsit és venni fogok egy használt autót. Pl Suzukit.


Utána már van esélyem a szép vékony munkatárs nőnél? Barátaim szerint autó nélkül ne próbáljam meg.



febr. 2. 06:06
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:

28


gratulálok nektek.


A kérdésem nem erről szól akkor a fogyókúrában lenne. Azt hogy mit tettem abba nem kívánok belemenni mert csak kinyílik a nem létező bicska a zsebemben a kételkedéseket olvasva.

febr. 2. 10:14
 32/46 anonim ***** válasza:
66%
"Nektek így gyakorin minden abból áll hogy ki hogyan nézz ki, mi a végzettsége és mennyi pénzt keres?" - te írtál ezekről, te észkombájn, mert csak ennyit látsz az emberekből. Mindenki pont ezt cáfolja, csak nem fogod fel.
febr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:

32


Ha igaz lenne amit írsz akkor a 32 válaszból 20 nem arról szólna hogy fogyjak le vagy nincs lehetőség nőre. 😀

febr. 2. 10:20
 34/46 anonim ***** válasza:
Te hol élsz?? Ez egy felszínes világ. te meg álomvilágban élsz. De nem baj, majd megtapasztalod hogy nincs igazad.
febr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Ja és persze annyira biztosra mész. Mindent egy lapra teszel fel. Hatalmas az önbizalmad. 34-es voltam.
febr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

Akk tessék! Nincs esélyed a nőnél...keress csúnyábbat.

Olyan meg nincs hogy nem tudok fogyni ha tetszik ha nem.

Szvl így jártál.

febr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:

35


Nyitott vagyok az ismerkedésre. Több nő is szimpatikus nekem a munkahelyen. Meg baráti körben is. Nincs sok lehetőségem mert azért mert engem sok dolog érdekel. Addig a kiszemelt nők is sajnos (pénz, külső,iskola) ragaszkodnak ugyan úgy a faék élethez mint itt a gyakorin a válaszolók.

febr. 2. 10:52
 38/46 anonim ***** válasza:

A jogosítvány árából inkább vegyél egy fitnesz bérletet.

Ha vagány csávó látszatát akarod kelteni, akkor kettőt vegyél és a nőt is vidd magaddal.

Így több időt tudsz vele tölteni mint a munkahelyen, és még közben fogysz is.

És tessék, a spanyolviaszt föltaláltad! 😁

febr. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom, kinek van faék élete. 😂 Mit értél el ennyi idősen? A fogyást meg azért javasolja mindenki, mert te kezdted azzal, hogy kövér vagy, és ezért vagy félénk ismerkedni. Erre az a megoldás, hogy lefogysz, nem pedig az autóvásárlás. Téged sem az eszedért szeretnek. A "perfekt személyiséggedel" meg nem patkánykodásba kellene átmenned, hanem figyelembe venni a tanácsokat. Ha meg ezek nem érdekelnek, akkor ne kérdezgess, csinálj amit akarsz, szimplán kiröhögnek a nők.
febr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%
Egy használt suzukitól nem leszel vonzóbb. Ha a kövérséged miatt nem állnak veled szóba a nők (bár az eszed sem tűnik valami élesnek), akkor bizony ott kell változtatni. Ide hiába jársz fel hisztériázni, attól nem lesz csajod.
febr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!