Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 39 éves férfi 19 éves lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

39 éves férfi 19 éves lánnyal már nagyon nagy korkülönbség?

Figyelt kérdés
Az edzőteremben rám van kattanva egy fiatal, nagyon helyes lány. De bennem van, hogy basszus, a lányom lehetne...

febr. 6. 10:05
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Hmmm...ez a forrás engem is érdekelne:D
febr. 6. 12:26
 22/38 anonim ***** válasza:
39%

Mi lenne a szándékod a lánnyal? Róla tudod hogy mit akarhat?

Igen, nagy korkülönbség, ha komolyan gondolnátok akkor feladja a leckét. Bár megoldható egyébként. Egy lazább, szexre alapuló viszony viszont biztosan jó lehet mindkettőtöknek, amíg nyílt kommunikáció van a szándékaitokkal kapcsolatban.

Én voltam/vagyok ilyen szintű korkülönbséggel különféle kapcsolatokban 😅 szóval ha valami konkrét kérdésed van megpróbálok választ adni. 19L

febr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
8%

Hadd próbálja ki.

Ha vege lesz, az is tapasztalat. 15 év múlva úgy is kiakad,hogy mekkora hülye volt, kellett neki a 40 eves öregember, akkor már a 25 kellene, de az elmúlt... :)

febr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
53%

Szex barátság lehetséges. De hosszútávon nem.


Csak az idejét és életét pazarolnád hosszútávon.


Amúgy meg ezen az oldalon minden 30 plusszost leírnak..

febr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
50%
Kamu
febr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
57%
#25 miért lenne kamu, és milyen szándéka lenne ezzel a kérdezőnek? 😂 Lányként mondom, hogy nem olyan nehéz egy (az edzőterem alapján) sportos, idősebb pasira rákattanni ha az ember az idősebbeket szereti. Hogy nem nézel ki ahhoz elég jól az a te bajod.
febr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
31%
26. Kerdezo vagy masik fiokrol. Hamar lebuksz te sunyi!
febr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
51%
Nem, de ok. #22 vagyok. Sajnállak, hogy elvette az eszedet a sikertelenség. xd
febr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

Megerősíthetem, hogy nem vagyunk azonos személy.


Nem mellesleg köszönöm! Igen, igyekszem formában maradni amennyire csak lehet.

febr. 6. 17:42
 30/38 anonim ***** válasza:
Szexre jo lesz, de komoly kapcsolat biztos nem mukodne. Te eretteb vagy
febr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!