Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 39 éves férfi 19 éves lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

39 éves férfi 19 éves lánnyal már nagyon nagy korkülönbség?

Figyelt kérdés
Az edzőteremben rám van kattanva egy fiatal, nagyon helyes lány. De bennem van, hogy basszus, a lányom lehetne...

febr. 6. 10:05
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

#20

Valóban? Megnézném én azt a nívós kutatást...

Hát ez a 3000 fős kutatás valahogy egészen mást mutat, idézem:

"A vizsgálatba 3000 főt vontak be, és azt találták, hogy a szétválás esélye 95 százalékos volt a 20 év korkülönbséggel rendelkező párok esetében. Azoknál, akiknél 10 évet meghaladó volt a korkülönbség 39 százalék, az 5 évet meghaladó korkülönbségnél 18 százalék vált el. De azoknak a pároknak csak 3 százaléka szakított, ahol legfeljebb 1-3 év vagy ahhoz közeli volt a korkülönbség."

[link]

febr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:
34%

Ha az én lányom lenne, és egy ilyen idős csávò kùrogatná, letörném a cerkáját!

36N

febr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
53%
#32 remélem nincs gyereked, egy 19 éves már felnőtt, jogilag, testileg, viselkedésileg, jó esetben már építi az életét és elköltözik otthonról, nem azt várja hogy anyuci kivel engedi el randizni 😂😂
febr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
38%
33. Anyuci irigy hogy nem ot dugaszolna a 39 eves pasi.. anyuci dolgozhatna a testen es ot is dugaszolnak..
febr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Ó, ki mondta, hogy a szexi 30, 40-eseket nem veszem észre?:D
febr. 6. 20:09
 36/38 anonim ***** válasza:
57%
A szüleim között pont 20 év volt. Ha el tudnád képzelni a lányt komoly kapcsolatra is, akkor ismerkedj meg vele, de ne csak dugásra használd. Ha nős vagy, ne ismerkedj meg vele.
febr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Nőtlen vagyok. És nem hűtlen típus.
febr. 8. 10:38
 38/38 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező én 37 éves vagyok és szintén jók a génjeim. Járok terembe és általában megkapom hogy 3-4 évet simán letagadhatnék.


De az életkor igenis számít.


Mi teljesen máshol tartunk mint ők, a generációs szakadékról már nem is beszéltem.


Egyszámjegyű korkülönbség simán belefér de mi nem muzulmán ország vagyunk hogy tinédzserekkel jöjjünk össze kvázi 40 éves középkorú férfiként.


A ránc dolog meg hidd el van :). Csak nem olyan látványos. Az meg hogy őszülsz nekem furcsa, az inkább 45 után kezdődik. Biztos 39 vagy és nem egy 49 éves ?


A 19 éves lány idolizál téged és apa komplexusa van. Inkább pszichológus kellene neki nem pedig egy kanos 40-es.


37F

febr. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!