Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az embernek barátnője ha nem mer leszólítani senkit ilyen szándékkal?

Figyelt kérdés

Ha az utcán odamennék valakihez ilyesfajta hátsó szándékkal, akkor valószínűleg zaklatásnak vélné, én pedig évekig bűntudatot éreznék utána. Meg ugye nem ismerem, kinézet alapján megyek hozzá oda, ami megint csak negatívum.


Viszont közelebbi női ismerősök esetén megint nem megy a dolog, mert egy részük nyilvánvalóan nem tekint rám úgy mint potenciális társ, a többit pedig ha megkérdezném akkor hamar elterjedne hogy szánalmas módon próbálom kihasználni az ismeretségünket arra hogy olyat tegyek akit nem lenne szabad.


Az egész olyan reménytelennek tűnik.


Mégis hogyan lehetne romantikus célzattal közeledni bárkihez is ha nem mutatja ki azokat a bizonyos jeleket, amit olyan sok helyen olvastam már, de sosem tapasztaltam. A legtöbbször figyelmen kívül hagynak, nem hogy egy pillanatra rám nézzenek. Tudom, nem vagyok épp egy túl szép ember, de sok hasonló kaliberű embernek van barátnője. Ők mitől lennének jobbak mint én?



febr. 9. 09:23
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Gyakorolj. Válts pár mondatot a pénztárosokkal a boltba.
febr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Én nem akarok kapcsolatot, de ha valaki (pl épp te) odajön hozzám egy "szia, lenne kedved meginni egy kávét?" megszólítással, nem harapnám le a fejét :) Kedvesen visszautasítanám.


Akkor lenne zaklatás, ha ezután még nyomulnál.

febr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
"Sajnos" itt az a megoldás, hogy le kell őket szólítani. Az ismerősi körből való ismerkedéssel az a legnagyobb baj szerintem, hogy pillanatok alatt barátzonába kerülsz, mert nem nyílt lapokkal játszol (ezt magamon is tapasztaltam). Nem kell félni leszólitani őket, mert a legrosszabb ami történhet az, hogy azt mondja nem. Persze rosszul esik az első néhány alkalom, de nem ilyen az élet. Szerintem a nők is értékelik, ha valaki képes odaálni eléjük és elhivni egy kávéra vagy valamire (persze normális, nem "tesó" stílusban)
febr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%

Ez a leszólítás dolog egy vicc. A legtöbb ember ha vadidegen leszólítja rögtön megijed és okkal, joggal. Ez nem az a világ.


Leszólítani egy közösségben az más de random utcán vagy bárhol abból semmi jó nem sül ki.


Értelme sincs.


37F incel

febr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Dolgozz a külsődön. Tudom hogy nem csak az számít de az első benyomás mindíg nagyon fontos. Hozd ki magadból a maximumot. A leszólítástól meg ne félj mert ha kedves vagy illetve az elutasítást is elfogadod, nem hiszem hogy akárki is zaklatásnak venné. A nagyszámok törvénye alapján egyszer csak betalálsz.
febr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Válts pár mondatot a pénztárosokkal a boltba."


Mintha nem lenne jobb dolga, biztos arra vágyik hogy valami random fura szerzet érdeklődjön az életéről. Amikor apám is elkezd társalogni velük, olyan kínosnak érzem az egészet.


De lehet csak amiatt hogy magamból indulok ki és mások szeretik hogy random emberekkel kell beszélgetni.

febr. 9. 09:47
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig apád csinálja jól!


Nem azzal a dumával kell odamenni, hogy rögtön kávézni hívod. Nekem eddig az jött be ha a meglévő szitubol hozok ki valami poénos megjegyzést amit hallhat,reagálhat rá. Ha veszi a poént már lehet beszélgetni.

Sosem tudhatod melyik "pénztáros" mondja azt, hogy bakker már csak fél óra és vége a melónak. :-)

febr. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Pedig ez a mód, semmi más. hogy elkezdesz kommunikálni emberekkel. Nem kell a pénztáros életéről érdeklődni, de reflektálhatsz arra, ami épp történik. Kívánhatsz neki szép napot. Mindig van valami, amit adott szituációban be lehet dobni. Ha ennyire félénk vagy, úgy valóban nagyon nehéz lesz kapcsolatot kialakítanod nőkkel, hiszen ott nagyobb a tét, még inkább zavarban vagy. És nincs más mód, gyakorolni kell.
febr. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tanuld meg apádtól!
febr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy nem ilyen szándékkal szólítod le, hanem olyan helyekre menjél, könyvtár, színház, múzeum, ahol ha odafordulsz hozzá valamivel, akkor az nem számít ismerkedésnek.És ha szimpatikus vagy, nem fog egy szó válasz után otthagyni. Vagy sportoljál, iratkozzál be valamilyen sportklubba, ott sem azért beszélgess valakivel, hogy ismerkedjél, de ha nagyon szimpatikusak vagytok a beszélgetés alapján, akkor pár hét, hónap után már kialakulhat akár ismeretség is. Az ilyenekből szoktak később házasságok lenni, nem a futó kalandokból.
febr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!