Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány évesen adja fel az incel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen adja fel az incel?

Figyelt kérdés

Én 36 évesen feladtam hogy sose lesz csinos nő aki elfogad úgy ahogy vagyok (pocakosan).


Te hány évesen adtad fel a nőkre várást?


febr. 13. 12:45
A kérdező szavazást indított:
20
25
28
30
32
35
37
40
43
45
15 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Aki incel már azon a ponton feladta, hogy magát annak tartja. A kora az egy irreleváns információ.
febr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Soha, az mindig csak a nőket fogja hibáztatni meg a világot, és sosem fogja önmagában keresni a hibát.
febr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Amíg van Gyakorikérdések soha
febr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

2


Ezt nem lehet az összesre rá húzni. Egy nőnek is az van amit dobott neki a gèp (élet). Csak senki nem akarja megvaltoztatni pl legyen magasabb ,gazdagabb stb. De egy férfi esetében komoly lista van mint rajtengedély! Ha nem tudsz olyanná változni akkor hokizhatsz nyugdíjig. Mégis akkor ki a hibás ? Nem az aki olyan feltételeket támaszt amihez újra kell születni? Ha egy férfi 167 cm magas, de 175 alatt minden nőnek alacsony … mit tegyen ?

febr. 13. 13:13
 5/17 anonim ***** válasza:
37%
2 éve, 28 évesen adtam fel végleg.
febr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Ha jól látom, már gimiben is toboroznak.



Minél korábban megetetik valakivel a nők gyűlöletét meg a kisebbségi komplexusokat, annál inkább bele lehet rángatni valakit ebbe.


És mivel a legtöbb ilyen pickup artist típus direkt olyan tanácsokat ad, amik negatív reakciókat váltanak ki a csajokból, nem nehéz ezeket a pasikat toborozniuk az inceleknek.

febr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
szerintem ez nem annyira incel kérdés. én nős vagyok, de fiatalon rengeteget idegeskedtem. már 14 évesen azon izgultam, hogy ha pár hónapon belül sikerül randizni egy lánnyal, akkor örökre elmegy a hajó és sosem mosom le magamról, hogy egy balf.sz vagyok akinek még semmi nem jött össze.
febr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
*pár hónapon belül NEM sikerül randizni (épp a kulcsszó maradt ki)
febr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16%
Az a baj, hogy szegény ország vagyunk a csajok meg a pénzes pasikat szeretik.
febr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szerintem kevesebb a goldigger. Több az aki diplomához , vagy vékony férfi testhez és magassághoz köti az esetleges ismerkedést.
febr. 13. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!