Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy az európai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az európai nőkből úgy általánosságban már teljesen kiveszett az igény, hogy boldoggá tegyenek egy férfit? A geomaxxing a társkeresés jövője?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=3IHPP4SNR7I

Sokkolóan igaz a videó tartalma. Már az elején egy mellbevágó ténnyel szembesülünk:

You ever hear a western woman talking about how she's going to make her man happy? No. You know what we hear from the west. "What a man can do to make me happy.", "What a man can bring to the table for me", "What I can benefit", "How I could spend his money"


A gyengébbek kedvéért ez annyit tesz magyarul: Hallottál már nyugati nőt arról beszélni hogyan fogja boldoggá tenni a pasiját/férjét? Nem. Tudod jól mit hallani nyugati nőktől: "Mit tud megtenni egy férfi hogy boldoggá tegyen?", "Mit tud letenni értem az asztalra?", "Mi lesz a hasznom belőle?", "Hogyan költhetem el a pénzét?"


Sajnos a magyar nőkre ez fokozottan igaz, igazabb mint a klasszikus Nyugati országok nőire. Meg általában a keleti-európai blokk női anyagiasabbak, nem csak a magyarok.


A kérdés, hogyan alakult ki a nők részéről ez a torz kép a párkapcsolatokról? Nem akarok általánosítani, de a nagy többségre, az itteni nők 90%-ára igazak ezek a fenti állítások, mindset-ek. Valóban így állnak hozzá a társkereséshez. Ők semmit nem akarnak beletenni a batyuba, csak kivenni onnan. Csak a férfi feleljen meg, az adjon mindent és még többet, ők meg csak profitáljanak belőle.

Az ázsiai világban pedig ez fordítva van. Az első kérdés amit a nők feltesznek maguknak, hogy ők hogyan tudnának boldoggá tenni a férfit, és ha ez megvan, akkor esetleg felmerül az is hogy egy férfi mit nyújt. De az előbbi, a saját magával szembeni igény, az itteni nőkből mára teljesen kiveszett. Soha nem merül fel egy gondolat erejéig sem. Legalábbis én még életemben nem találkoztam olyan magyar nővel akiben ez felmerült.

Miért alakult ez ki? Nagyanyáink, üknagyanyáink idejében pedig még itt is úgymond kötelességül volt a nőknek is boldoggá tenni a férjüket, társadalmi elvárás volt.


febr. 18. 21:25
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/138 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, bennem azért nincsenek ilyen gondolatok, mert egyszerűen nekem nincs igényem erre, hogy tip-top várjam otthon meleg étellel a pasit, hogy szórakoztassam, az ágyban is, ne hisztizzek, takarítsak, stb.

Arra van igényem, hogy esténként nyugiban lehessek otthon a

nyuszimmal, hogy azt csinálhassak, amit akarok, foglalkozzak a

hobbijaimmal, úgy nézzek ki és úgy viselkedjek, ahogy akarok.

Sajnos eddig mindig azt tapasztaltam, hogy egy kapcsolat csak az örökös megfelelésről szól, és ha esetleg valamiben nincs kielégítve a másik igénye, akkor meg jön a veszekedés, drámák. Ez rám is igaz volt, de már ez sem érdekel, nem is várok már senkitől semmit, szóval nem is hitegetek senkit, néha szexelek valakivel, ha jól esik, és ennyi. Egyszerűen csak nem hiszek az őszinte, feltétel nélküli szeretetben, mert ehhez vagy az kell szerintem, hogy valakik közel 100%-ban hasonlítsanak, vagy pedig az, hogy külön éltek, és lényegében csak randiztok, és akkor elkerülhető a legtöbb ilyen konfliktus.

febr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/138 anonim ***** válasza:

68 "nem arról van szó, hogy jó e ha nincs, hanem, hogy milyen perspektívából, milyen szemlélettel közelíti ezt valaki. Hogy b@szki legalább az intim dolgokat ne már ilyen project menedzser szemlélettel közelítse már valaki. mert ebben aztán semmi feminin nincsen."


De akkor hogy kellene megközelíteni? Mármint gondolom te se rajonganál a gondolatért hogy szopja a csaj a farkad és kb szétszedi a fogával.:D Most akkor erre is mondjuk azt hogy mik ezek az igények, miért kell ilyen project manager szemléletűnek lenni?

febr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/138 anonim ***** válasza:
100%
70, szerinted normális az, hogy nincs orgazmusod?
febr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/138 anonim ***** válasza:
0%

71: ez jó leírása nyugati világunk individualista szemléletének. ilyenek vagyunk. többet ér egyedül "maszturbálni" mindenféle ingerre, ami garantáltan kiváltja amit megrendelünk. és ne zavarjon senki.


cserébe az emberi kapcsolatok leépülnek és a lélekszám fogy.


kb a megoldás az lenne, hogy mindenkinek gyártsanak pont olyan gyereket aki akar, és aki nem zavarja.

febr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/138 anonim ***** válasza:
100%

74, mindig mindenki önző volt, csak nem mindig volt lehetőségük megélni.


Igen, többet ér maszturbálni, mint szexelni valakivel, aki csak beléd élvez, az orgazmust meg intézd magadnak.

febr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/138 anonim ***** válasza:
0%

#72 nem erről van szó. hanem arról, ahogy ez kifejeződik és ahogy valaki próbál reagálni erre. hogy valami érzékeny érzelmi térben történik ez meg. vagy kb követeli mint a munkahelyen, hogy nincs meg a megfelelő darabszám.


és abszurd, hogy férfiaknak kell erről dumálni nőknek, aki jól láthatóan nem is tudják, hogy mi az amiben megváltoztak, mert nincs egyáltalán tapasztalatuk arról, ami elveszett.


és egy dolog, hogy kb a tomboy lett a normál viselkedésileg sok nőnél(nem kinézettről beszélek, mert ott másolják, amit épp nyom a média). de sokkal inkább valami sivár dolog lett, ami max idegesítő. mi izgalmat jelent ez a fajta kommunikáció? kb a hivatalok szintje.

febr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/138 anonim ***** válasza:
#75 neked, meg a hozzád hasonlóknak többet ér. másnak meg hiányzik egy másfajta világ. akinek van még sejtése róla, az milyen volt.
febr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/138 anonim ***** válasza:
100%

"és abszurd, hogy férfiaknak kell erről dumálni nőknek, aki jól láthatóan nem is tudják, hogy mi az amiben megváltoztak, mert nincs egyáltalán tapasztalatuk arról, ami elveszett"


Neked sincs. Az, hogy hiányzik, amit anyád adott, egyéni probléma.

febr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/138 anonim ***** válasza:
100%

"neked, meg a hozzád hasonlóknak többet ér. másnak meg hiányzik egy másfajta világ. akinek van még sejtése róla, az milyen volt"


Igen, az a világ, amikor szanaszét baszhattad és nem volt beleszólása, és minden csak rólad, RÓLAD szólt.

febr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/138 anonim ***** válasza:
0%
#78 én vagyok akinek ázsiai barátnője van, szóval nekem van fogalmam. És mellette azt is látom én mennyire individualista vagyok. Nem azt mondom, hogy csak a nőket érinti itt. De te egy külön szint vagy.
febr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!