Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is érzitek úgy, hogy tulajdonképpen a nők úgy általánosságban nagy ívben szarnak a társkeresésre?

Figyelt kérdés
én nem tudom, hogy régebben ez hogy ment, 21-26-os kategóriában keresek, és aki amúgy bejönne (átlagos, nem ronda, nem kövér) - a NULLÁNÁL kevesebb erőfeszítést tesz. Általában nem törik magukat beszélgetéssel, jobban elvannak a telefonjukkal, alig várják hogy amin épp vannak (buli, összejövetel stb) véget érjen. Társkeresőn általában nem válaszolnak, vagy 3 mondat után felszívódnak.
2016. szept. 16. 17:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%
Ezt csak te érzed így....
2016. szept. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
12%

Én is ugyan ezt látom, a hozzám illő (15-21 éves) korosztályban is, néha kb úgy érzem, hogy akár a cleverbottal is beszélgethetnék.

Meg írok valamit, tőmondatokban válaszolnak valamit, aztán meg el is tűnnek....

Meg tényleg olyan, mintha nem is érdekelné őket ez az egész, teljesen közömbösek. Netről találkozni meg sosem érnek rá.

Vagy pl. személyes ismerkedés, folytatás chaten, írom neki hogy valamikor összefuthatnánk erre a válasz: Szombaton libegőzni megy... Igen a kérdésre válaszolni luxus, ezt a borzasztóan fontos infót kellett helyette megosztania, ami a kutyát nem érdekli mellesleg...

2016. szept. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
És ez miért probléma? Nem kötelességük, utánad vagy bárki más után érdeklődni. Azzal foglalkoznak ami érdekli őket. Szerintem inkább az a fura, akinek az élete másból sem áll, csak a társkeresésből.
2016. szept. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem szarunk a társkeresésre, ha éppen olyan férfival találkozunk, aki érdekel. :P Ha nem érdekel valaki, akkor nyilván inkább mobilozom, vagy bármi.
2016. szept. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2%

#2 es vagyok, látom a sok nő lepontozott...

Mondjuk azt elismerem, hogy olyan téren bennem van a hiba, hogy nem tudok vonzalmat generálnom, ezen kéne még sokat fejlődnöm.

De egyébként jellemző, hogy van vagy barátjuk, akivel öri hari, vagy pedig reménytelenül szerelmesek egy valakibe, aki le sem tolja őket (esetleg dugnak velük egyszer utána meg sírnak), és az az egy pasi a minden, a többi meg mintha nem is létezne....

2016. szept. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Most görcsöljünk rá,vagy mi?Meg introvertáltként én speciel előbb legyek egyedül,mint olyannal,akit unok.
2016. szept. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
19%
Nem csoda, ezekre a nőkre végtelen számú férfi nyomul, emiatt aztán a szemükben egy-egy férfinak az értéke a nullához közelít. Most mit izguljon miattad, amikor holnap jön tíz másik fickó. Meg holnapután is. Meg azután is. Ezért nem is érdemes foglalkozni a nőkkel, ilyen egyoldalú és torz társkeresés mellett.
2016. szept. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

"Nem szarunk a társkeresésre, ha éppen olyan férfival találkozunk, aki érdekel."


és miből derül ki, hogy érdekel valaki vagy nem? Ha beszélsz vele, nem? És ez a gond, hogy nem beszéltek...

2016. szept. 16. 18:58
 9/18 anonim ***** válasza:
40%
A nőknek nem kell tenniük a párkapcsolatért. Naponta 100 jelentkezőt találnának arra, hogy alkalmi szexet, szexkapcsolatot, alkalmi kapcsolatot, vagy akár komoly kapcsolatot is kapjanak, de kizárólag olyat, ami kötöttségektől mentes! Most érted, a legtöbb pasi úgy van vele, hogy kavar több nővel is egyszerre, mert az jó dolog. Tehát, valóban igazad van abban, hogy egy nőnek nem kell "keresnie" a párkapcsolatot, mert jön az magától, egy nőnek csak azt kell majd keresni, aki el is kötelezi mellette magát, elveszi feleségül, gyerekeket vállal, hűséget fogad neki egy életre. Na azt már szerintem a nőknek is nehezebb találni.
2016. szept. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Sose fogom megérteni ezt a rinyát. Ha valaki nem akar párkapcsolatot, vagy csak simán veled nem akar lenni, akkor ki a f_sz vagy te, hogy megpróbáld ráerőltetni? Te mit szólnál, ha egy számodra nem szimpatikus csaj elkezdene izomból nyomulni rád és egyszerűen nem fogná fel, hogy nem vagy vevő rá, sőt még biztatásnak is venné? Hát te lennél a legjobban fölháborodva!
2016. szept. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!