Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tulajdonképpen mi értelme a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképpen mi értelme a társkereséssel próbálkozni?

Figyelt kérdés
Hogyha végső soron úgyis arról szól a társkeresési piac, hogy a tökéletes kinézetű férfiak egymás között váltogatják a nőket?

febr. 21. 00:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Amennyiben nem csak trollkodsz és tényleg így gondolod akkor van egy rossz hírem számodra.


Számodra semmi értelme nincsen.

febr. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igazából már én sem tudom mit gondoljak.

Eddig hittem a társkeresésben.

De már elméleti síkon és tapasztalati síkon is arra jutok hogy az egésznek semmi értelme.

Elméleti síkon: kinyílt a világ, a top férfiaknak ezáltal sokkal könnyebb "hozzáférnie" a nőkhöz és vice versa, szóval nem is hibáztatom őket hogy ezek a férfiak ezt kihasználják, a nők pedig jól érzik magukat velük.

Gyakorlati síkon: sok lánnyal szexeltem már, de csak egyhez vonzódtam eddig igazán, belé voltam csak szerelmes, ő pedig elhagyott hogy lefeküdjön az egyetem kb legnépszerűbb srácával, aki nyilván nem akart tőle kapcsolatot.

Ezek után mi értelme van hinni benne hogy valaha össze tudok hozni boldog kapcsolatot? Mi értelme így az életnek?

febr. 21. 00:43
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom. Mi értelme van nekem férfiakkal ismerkedni, mikor mind kuurva, mint te?
febr. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Hát ha az átlagos nők nem jók neked, akkor így jártál.
febr. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Higyj benne ,csinalj fotokat internetrol neked tetszo nokrol es be fogsz vonzani magadnak szerelmet boldogsagot.
febr. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Alapjában véve ma már semmi értelme. Sok a használt ember, rengetegnek fedélzeti problémája van: ebbe az egészbe bele lehet fáradni már.
febr. 21. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Lassan 10 éve nem töröm magam már a próbálkozással. Próbáltam eleget.

N

febr. 21. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
Mi a probléma kedves kérdező? Lusta vagy edzeni meg dietázni hogy “top” pasi legyél?
febr. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

Gyakorlati síkon egy igazi ordas hímrin9yó vagy, aki mindenkit megdugott, akkor is, ha nem találta vonzónak. Lyuk-lyuk, csak a mennyiség számít. Ezek után a fenti rinya hitelét vesztette.

Miért kellett volna a csajnak téged jobban megbecsülnie téged? Ennyit érsz, egy pár dugás, amíg jobb nem jön.

febr. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Nőként sincs. Egy átlagos nőnek is csak olyan partner akadna még szexre is, akivel kölcsönösen NEM vonzódnak egymáshoz. 😕 Komoly kapcsolatról és hogy arra milyen jelöltek vannak, kár szót ejteni is...

Végül is működik a természetes szelekció a maga módján: csak a tökéletes külsejű és belsőre is jó adottságokkal rendelkező egyedeknek van esélyük megfelelő minőségű kapcsolatra. Nekünk, többieknek maradnak a szarok, azok helyett viszont még egyedül is jobb.

febr. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!