Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tulajdonképpen mi értelme a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképpen mi értelme a társkereséssel próbálkozni?

Figyelt kérdés
Hogyha végső soron úgyis arról szól a társkeresési piac, hogy a tökéletes kinézetű férfiak egymás között váltogatják a nőket?

febr. 21. 00:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#9

Azért annyira sokkal nem feküdtem le.

De még ha le is feküdtem volna, miért hiteltelenítene el? Soha nem hazudtam szerelmet senkinek vagy bármi ilyesmi.

Én tehetek róla hogy kevés lány jön be igazán de nagyon magas a libidóm?


#8

Ez egy kicsit mellément

[link]

febr. 21. 07:27
 12/13 anonim ***** válasza:
60%
Ha férfi vagy, és nem nézel ki jól, akkor semmi.
febr. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges ide bármilyen kérdést ki irni. A sok elhízott zsirdisznó koca 30+os macsakás púpos hatú úgyis megmondja neked itt a frankót. :D
febr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!