Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiaknak akik 10-15 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak akik 10-15 évvel fiatalabbnak néznek ki, nekik milyen korú nőkkel illik ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem azok akik a korukhoz képest jól tartják magukat kategória, hanem azok akikre ha ránéznek tényleg azt hiszek az emberek hogy hát ez 10-15 évvel fiatalabb.


Ez mondjuk 100 férfiből 1 szerintem.


Viszont ez tényleg probléma nekik, hiszen más az életkoruk mint amennyi a külsejük.


És ez problémákhoz vezet.



febr. 22. 18:08
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Egy 10et én is simán letagadhatok, viszont ismerkedésnél nagyon maximum 12 év lefelé, de inkább 10 év, nagyon kiütközik a generációs különbség.
febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "illik"?


Alapból a nemeket szerintem baromság belekeverni, de ez mekkora baromság már... te úgy keresel párt, hogy az utcán a proliknak tetsszen?

febr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
82%
Sok férfi képzeli magáról azt, hogy ő mennyivel fiatalabbnak néz ki. Egyszer elmentem egy randira egy 33 éves férfival, aki azt mondta, hogy a rendszeres fascia masszázstól néz ki évekkel fiatalabbnak, meg hogy attól nincs ránca. Tiszta ránc volt a homloka, semmivel nem nézett ki fiatalabbnak, sőt. :D Hihetetlen, mekkora illúziókba tudják ringatni magukat felnőtt férfiak.
febr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

# 13


igen aki magáról gondolja az más.


Az a lényeg amit a többi ember véleménye hogy mit lát.


Mert az viszont a valóságot mutatja.

febr. 22. 19:44
 15/34 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka az ilyen ember. Azzal ismerkedjen, aki tetszik neki. Nem is értem a kérdést.
febr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
65%
Annyi vén fax van aki azt hiszi magáról hogy fiatalsbbnak nézz ki. 😅 maximum a nagyi szerint.
febr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
81%
Tinderen szoktak 40-es pasik magukat maximum 35-nek kinezonek írni. Közben meg egy perccel se néz ki fiatalabbnak. A legnagyobb szánalom, mikor huszonéves módjára öltözködik egy bőven középkorú férfi.
febr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
0%
Elmultam 30 de a néni a boltba 17 nek nézett..sajnos ismerős a probléma.
febr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
40%

Nem nagyképűségből mondom, de élő igazi emberek mondták a szemembe és nem hazugságból vagy jóindulatból, hogy 7-8 évvel fiatalabbnak nézek ki.

39 vagyok de mind 32-33-nak tippel.


Elnézve pl. a kollégáimat, akik 40 körülik +/-1-2 pocakosak, löttyedt testűek, nuku divat, hajviselet miegymás szintén idősebbként hat rájuk.


Nekem meg is mondták, hogy ne is ismerkedjek társkeresőkön mert a korom miatt egyből elutasítanának.


Nincs gyerekem, se család, örököltem egy házat, családból kb. egy ház maradt csak, sportolok rendszeresen, még néha kozmetikushoz is járok férfiként meg szoliba. :)

Munkában sem hajtom túl magam.

febr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
71%
10-15 évvel? Csak hiszik magukról. Soha nem láttam ilyent
febr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!