Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiaknak akik 10-15 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak akik 10-15 évvel fiatalabbnak néznek ki, nekik milyen korú nőkkel illik ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem azok akik a korukhoz képest jól tartják magukat kategória, hanem azok akikre ha ránéznek tényleg azt hiszek az emberek hogy hát ez 10-15 évvel fiatalabb.


Ez mondjuk 100 férfiből 1 szerintem.


Viszont ez tényleg probléma nekik, hiszen más az életkoruk mint amennyi a külsejük.


És ez problémákhoz vezet.



febr. 22. 18:08
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

# 20


De épp az a lényeg hogy nem ők hiszik magukról. Hanem mások hiszik róluk.


Amikor már vagy a századik ember mondja teljesen spontánul amikor mondom 44 vagyok és azt mondják hogy "dehát én azthittem te 30 nagyon max. 35 vagy!"


Na most erre mit lehet mondani?

febr. 22. 21:08
 22/34 anonim ***** válasza:
68%
Semmit. Akkor mi van? Szép meg nem vagy tőle automatikusan.
febr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
88%

Volt régebben egy műsor, ahol emberek korát kellett megbecsülni a járókelőknek. Sokszor 20 is vol a szórás. Sokan nem jól mérik fel a másik korát.


Én is mindig kevesebbet mondok, mit gondolok, hogy be bántsák meg, ha netán idősebbnek néz ki.

febr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

10 ev egy kapcsolatban egy szakadek szerintem

Az idosebbik fel sok mindent meg elt mar ami meg a masik fel elott all.. es itt nem a szorakozasra gondolok :). 28 leszek es nő :) de 20-22 nel nem nezek ki tobbnek.. de ha egyedulallo lennek eszembe se jutna ezert fiatalabb fiut keresni..

febr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
67%
Azzal "illik" akivel kölcsönösen bejöttök egymásnak. Sz'tem ez ezerszer fontosabb mintsem hogy mások szerint mi "illik" vagy mi nem.
febr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
79%
Attól még agyban gondolom nincs visszamaradva 10-15 évet. Így nem értem a kérdést.
febr. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
67%

20 évvel idősebbek...


De amúgy nem tartod megalázónak hogy az alapján keresel társat hogy ki illik az arcvonásaidhoz?

febr. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 gabor49 ***** válasza:
mindenki azzal ismerkedik akivel akar ma 14 eletevet betoltott szemellyel már lehet de azert nem árt ha 18 50/f
febr. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

[link]


20nak nem, de késő huszasnak kinéz.

febr. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
26#-al értek egyet, illetve vele együtt nem értek egyet: a kérdést.
febr. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!